Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnék teljesen biztosr...

Hogyan tudnék teljesen biztosra menni, hogy nincs vírus a gépemben?

Figyelt kérdés

Tesómat kérdeztem, ő azt mondta több mint valószínű hogy vannak valami retkek az itthoni gépekben, mind az 5-ön agyon crackelt Windows 7 volt, azok lettek frissítve 2016 környékén Windows 10-re. Azóta egyik gép sem volt újratelepítve, amelyikbe SSD lett rakva azokra is a tesóm átklónozta a régi rendszert, mert lusta mindent újra telepíteni.


Vírusirtó az Defender mindegyiken, az azt írja hogy nincsenek vírusok, de néha eléggé cseszekednek a gépek.

Van hogy nem fut semmi, de a proci 100%-on, a memória is 89-99%-on ugrál. Ilyenkor restart és egy pár napig megint megy rendesen, aztán megint restart kell neki.



2019. máj. 17. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több szem többet lát alapon futtass le több, rendszerinduláskor induló kártevőkereső szoftvert:

* [link]

illetve Csökkentett módban, hálózat használatával:

* [link]

is futtathatsz több féle kártevőkeresőt:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2019. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aktív rendszer alól nem tudsz 100% -osan ellenőrzi.

Hiren’s BootCD PE -t javaslom, ha arról tesztelve se találsz semmit a rendszer lemezeken, akkor tiszta.

[link]

2019. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. jó pont ha nem kattintasz rá minden "gyere d*gjunk" reklámra. Nekem 2 éve van fent a win10 se defender, se tűzfal meg vírusírtó sincs. Nemrég átnéztem én is többel, és minden tiszta. Szóval hacsak nem járkálsz kétes oldalakon, akkor nem kéne vírusosnak lennie.
2019. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!