Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen esetekben lehet kihasná...

Milyen esetekben lehet kihasnálni az M.2 ssd SATA3 SSD-hez képes elérhető extra sebességét?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esetben ha nagy mennyiségű adatot kell egyszerre írni vagy olvasni
2019. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mentésen s beolvasáson kívül ez mikor van?
2019. máj. 19. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

"Olyan esetben ha nagy mennyiségű adatot kell egyszerre írni vagy olvasni"

:D

2019. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 Gigabites nettel az azért elég gyakori, illetve lapozófilet is akkor már rádobhatod, már ha használja azt valamid.
2019. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy a háttértárolót csak írásra és olvasásra használod így abban fogod csak érezni a sebességet. Rendszer betöltés, programok betöltése, nagy fájlok mozgatása, stb

Konkrétumot nem tudok írni, azt te tudod hogy mire használod a gépet

2019. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hogy én mire használom, hanem hogy mire lehet használni. Ezek akkor is fennállnak, ha én nem használom. De akkor majd szolok az iskolában a festős szöveges matekfeladatnál, hogy nem vagyok festő.
2019. máj. 19. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Helyes, szólj is érte, nehogy már téged dolgoztassanak a festő helyett.


Amúgy meg adatbázis kezelés, videó renderelés, fájlszerver üzemeltetése...

2019. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a rendelerést nem a video kártya csinálja a saját ramjában esetleg a gép ramjában?
2019. máj. 19. 12:39
 9/11 A kérdező kommentje:
amúgy valóban fura hogy nekem kell kiszámolnom, hogy mennyi festék fogy majd el. ez nem a festő dolga? már az óvodásban is azzal zaklattak, hogy mi van ha egy csibe kétszer annyit tojik mint a másik. mondom mi vagyok én óvodás vagy mezőgazdász? még jó hogy nem velem tojatják ki!
2019. máj. 19. 12:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja én meg mi vagyok válaszoló? Majd akinek fizetnek válaszol erre a kérdésre.


Renderelésnél azért számít az írási sebesség, mert ugye nem a vram-ba menti el a kirenderelt fájlt, hanem a háttértárra, és így már az is lehet szűk keresztmetszet.

2019. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!