Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom kikapcsolni az...

Hogyan tudom kikapcsolni az egér világítását, ha ki van kapcsolva a gép?

Figyelt kérdés
Világítós egerem és billentyűzetem van. Amikor kikapcsolom a gépet a billenytűzet kikapcsol, de az egér világít. Hogyan tudnám ezt megcsinálni, hogy ne világítson? Nem szeretném ki-be kapcsolni a tápegységet vagy az usb-ből ki-be dugdosni. Biosban nézelődtem, de nem találtam semmi ilyesmit. Alaplap: Asrock b450m pro4. Egér: Cooler master devastator II.
2019. máj. 30. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a biosban nem találtad, akkor vagy eszközkezelőben vagy energiagazdálkodási menüben kéne találnod valami relevánsat.
2019. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
( [link] ) neki megoldódott nézd meg hátha neked is segít. :)
2019. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem segített :(
2019. máj. 31. 14:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Legújabb bios van rajta. De nincs semmi olyan
2019. máj. 31. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Under Advanced -> AMD CBS -> FCH Common Options -> USB Configuration Options elérési úton van valami USB-vel kapcsolatos beállítás próbáld végig azokat mást sajna nem találtam, vagy még próbáld meg az itt leírtak alapján beálítani a windowson belül: [link]
2019. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez se jó
2019. jún. 1. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás akkor pedíg biztos van valami módja az USB-áramtalanításához de így reménytelen , amúgy az alaplapi driverek telepítve vannak vagy a Windows féle driverekkel megy mert sokszor az is számít hogy a gyári, vagy a Microsoft féle drivert használja a rendszer a Microsoft féle driver sokszor csak a működéshez elég és nem használja ki az eszköz 100% tudását.
2019. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom, hogy melyik van rajta? Gyártói oldalról frissítettem a biost
2019. jún. 2. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyomd le a hosszabbítót
2019. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doros válasza:

Miért vesz valaki világító egeret, ha zavarja, hogy világít?


(Éjszakára takard le...)

2019. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!