Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps2 fogl. Egyik pillanatról a...

Ps2 fogl. Egyik pillanatról a másikra behalt/elfáradt. Van 2db ps2 billentyűzetem (biztosan működik). Namármost, problémát áthidalandó vettem egy ps2/usb átalakítót, ám "az új hardver telepítése során probléma lépett fel". Hallott már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

folyt.

Hát visszavittem az adaptert, kicserélték. De az újjal sem működik, továbbra sem. Az usb egerem érdekes igen. Ötletek?

Megköszönném, ha valakinek használható tippje lenne. Op.rszr Win7.

Olyat írjatok, amit csak az egér használatával meg tudok oldani!:) mivel csak az üzemel jelenleg.



2019. máj. 31. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallottam ilyet bizony.

Vegyél egy másik fajta átalakítót.

2019. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesco-s 1000Ft-os usb-s billentyűzet vagy bármilyen más olcsó és nem kel kínlódnod tovább :) , vagy kicseréled a Ps2 kábelt egy USB-re de ez macerásabb. Szerintem a win már nem támogatja a billentyűzet driverét én is jártam más eszközzel így és nem jutottam előbbre akármit csináltam.
2019. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak hülyének nézni, de azt ugye tudod, hogy a PS2 nem plug-n-play eszköz? Vagyis csak akkor fog működni, ha kikapcsolt gépnél dugod be az eszközt, működés közben már nem fog felismerni semmit.
2019. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a tippeket.

Nyilván, először kikapcsolt állapotban raktam össze, ahogy hazaértem az adapterrel. De az adapter önmagában nem tetszik neki. A boltban azt mondta a szaki, harmadszorra nem cserélik az eszközt, vegyek usb bill-t. Nagy ötlet, ez aztán nem jutott volna eszembe!(hahaha...)

Szóval igen, így most jön a 3. billentyűzet vásárlás (hurrá!), az adaptert meg hajítsam el tova. Klassz. Az utolsó szabad usb-re ráadásul (mivel már minden azzal csatlakozik a géphez). Hozzátenném, van egy usb elosztóm is, de azt sem szereti a gép (szaki:"azt inkább ne használd!").

A "vegyek új pc-t" hozzászólásokat is megelőzvén, kösz, ez sem jutott eszembe. Majd egyszer összerakok egy másik gépet. Itt a konkrét probléma az adapter volt, amit kérdeztem, de lehet csak laikusok látták.

Na ja, végül nem maradt más, mint az új windows... Vagy még valaki valami?

Köszi előre is.

2019. jún. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!