Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 128GB-os Pendrive 32 GB...

A 128GB-os Pendrive 32 GB csökkent Windows 10 telepítés miatt, hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

A microsoft oldaláról készítettem rá egy Windows 10 telepítő fájlt, viszont 32GB-ra csökkent a tárhelye. Próbáltam formázni, de ott is csak 32GB-ot ismer fel.

Hogyan tudnám elérni azt, hogy újra 128GB-os legyen, mint eredetileg ?

Kérlek titeket segítsetek, mert arról szoktam filmeket nézni, ezért is vettem.

Köszönöm !



2019. jún. 1. 04:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Lemezkezelo lesz a te baratod. A pendrive-on levo 32GB-os particiot torolni kell, majd az ures teruletre ujra letrehozni egy 128GB-osat.


[link]

2019. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kínai a pendrive, és igazából 32 GB-os? Vannak olyan pendrive-ok, amikre nagyobb kapacitást hazudnak, és úgy vannak megformázva, hogy úgy is tűnjön. Valójában ha többet másolsz rá, akkor 32 GB után elkezdi felülírni az elejét, így az használhatatlan lesz.
2019. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélyesebb az, amit az első ír. A telepítő csinált a 128GB-os pendrive-on egy 32 GB-os partíciót. Ezt lemezkezelőben törölni kell és létrehozni egy 128GB-osat megint...
2019. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kínai pendrive, egy drága 128-as pendrive-ról van szó, amit korrábban már többször teletettem 4K-s filmekkel.

De ez a visszaállítási folyamat nem akart sikerülni .

Légyszíves segítsetek !

2019. jún. 1. 19:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz !
2019. jún. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!