Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem új videókartyát de...

Vettem új videókartyát de nincsen kép, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nos az a problémám lépett fel hogy rendeltem dolgokat a gépbe össze raktam a gépet elinditottam integrált videó kártyán addig minden jól működött, és mikor beleraktam a videokártyát utána már nem volt kép utána vissza dugtam integráltra es már azutána se adott képet.


Alaplap: MSI 390a pro

Proci: i9 9900k

Videokártya: gforce gtx 1060 6gb

Táp: nem tudom milyen márka és 650wattos (én a tápra gondolok hogy kicsi)


csak az a kérdés hogy hogyan varazsolok magamnak képet.


esetleg CMOS reset segíthet?



#kép #videokártya probléma #hardveri probléma
2019. jún. 2. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Na de mègis milyen márka az a táp?

Ha valami óccó kínai, meg is van a ludas.

Vegyél egy _minőségi_ tápegységet, 450W is elég. Pl. Bitfenix Formula, Seasonic Focus. A tápon nem szabad spórolni.

2019. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen csatlakozóval van a monitor az 1060-al összekötve? Mert ha esetleg analóg a monitor bemenete akkor nem fog képet adni konverter nélkül.
2019. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shaddark ***** válasza:

Ha a táp kicsi akkor sem fog a windows betöltő képernyő elmenni, csak amikor ki is használja a kártyát fog haldokolni - 3d játékok alatt.


Hdmi-nél előfordulhat hogy a képet csak akkor látod amikor már bejött a Windows, nekem a tv-re kötött hdmi így működik.

Monitoron dvi-hdmi megoldásom van, itt látok képet biosban is.

Szerintem csatlakozó kavarodás lehet nálad jó esetben, rossz esetben gyári hibás a kártya vagy ferdén dugtad be a sínbe és tönkrement az alaplapod.

Én első körben kipróbálnám egy másik gépben a kártyát.

- Kártyára dugtál külön tápfeszt? Ha nincs bedugva a +táp akkor is letiltja.

2019. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hdmivel van össze kötve de valószínűleg bios frissítés lesz a baj mert az alaplapom új a gép is megy meg a videokártya ventilátora is megy csak kép nincsen lehet nem ismeri fel az alaplap
2019. jún. 5. 20:43
 5/6 Shaddark ***** válasza:
Én rápróbálnék azért egy mezei vagy dvi vezetékkel is, úgy könyebb biost frissíteni ha látod mit csinál :)
2019. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megcsináltam a bios frissítést is de úgy sincsen kép sajnos :/
2019. jún. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!