Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Android TV Boxal tudok fogni...

Android TV Boxal tudok fogni hazai adásokat?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy ingyenesen, semmi ilyen előfizetés meg ez az, hanem ingyen, vagy ez kizárólag csakis okos TV-t csinál a buta TV-ből? Valahol hallottam, hogy az adásokat is lehet vele fogni.

2019. jún. 3. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahol ezt hallottad nagyon félreinformáltak! Az nem tvtuner!

Amit max tehetsz az az, hogy a Plé áruházba olyan appot keresel/telepítesz ami néhány tv adót biztosít.. ha egyált. létezik ilyen..

2019. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aham értem, most van itt egy aki azt állítja hogy idézem:"KODI előre beállítva a kódolt magyar TV csatornák nézéséhez (kb. 70 magyar)

Filmek, Sorozatok, Sport, Zene, XXX és mindez teljesen INGYEN."

2019. jún. 3. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha. Akkor senki nem fizetne kábeltévéért hanem vinné ingyen. Ilyenkor szoktam írni: gon-dol-kozz...
2019. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és akkor mivan pl a dream boxal? megveszed és a netről megy, és semmit nem fizetsz a neten kívül
2019. jún. 3. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ne viccelj már????


[link]


Az is csak egy set-top-box. Veszi a fizetett tévéadást, esetleg a netről levadászható pár SD minőségű csatornát. Ennyi!!! Gon-dol-kozz...

2019. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!