Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8 pro rendszer van a...

Djberkes kérdése:

Windows 8 pro rendszer van a laptopomon. Eddig minden rendben volt vele, drivereivel stb. Az egér nem működik megfelelően, mozgatható gombjai reagalnák csak teljesen hülyén. Ötlet?

Figyelt kérdés
Pl. Az asztalon nem tudok rakattintani a start gombra minta nem mukodne a ball gomb. Görgőt lenyomva az alsó sávna es tovabbi jatszadozassal atvalt arra a reszre es ott működik aztan mar az asztal masik resze nem. Csinaltam viruskeresést avast mentőlemezzel stb. Masik rendszert is kiprobaltam tobbszor win 10, 8.1, 8. Már a telepitesnel is rosszul működik. Ugyan ez a tapipaddal is. Még teamviewerrel is probaltam es szint ugyan az. Ötlet valakinek? Valami virus esetleg?
2019. jún. 12. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Perragadó bill szindróma.

próbáld: nyomd 8 másodpercig a SHIFT -et, vagy 5x gyorsan egymás után.

2019. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs beragadva, de azert kipróbáltam és ugyan az a helyzet.
2019. jún. 12. 20:10
 3/3 A kérdező kommentje:
+ olyat is csinál, hogy a chrome böngészöben elég csak az adott oldal böngésző fül üres részére bal gombal klikkelni és azt bezárja ugyan ez jobb gombal. + ha a vissza gombra klikkelek, akkor megnyit egy új oldalt, minthogy vissza lépjen.
2019. jún. 15. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!