Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés
djberkes nevű felhasználó kérdése:

Windows 8 pro rendszer van a laptopomon. Eddig minden rendben volt vele, drivereivel stb. Az egér nem működik megfelelően, mozgatható gombjai reagalnák csak teljesen hülyén. Ötlet?

Pl. Az asztalon nem tudok rakattintani a start gombra minta nem mukodne a ball gomb. Görgőt lenyomva az alsó sávna es tovabbi jatszadozassal atvalt arra a reszre es ott működik aztan mar az asztal masik resze nem. Csinaltam viruskeresést avast mentőlemezzel stb. Masik rendszert is kiprobaltam tobbszor win 10, 8.1, 8. Már a telepitesnel is rosszul működik. Ugyan ez a tapipaddal is. Még teamviewerrel is probaltam es szint ugyan az. Ötlet valakinek? Valami virus esetleg?

  jún. 12. 19:56  Privát üzenet  

A válasz

Perragadó bill szindróma.

próbáld: nyomd 8 másodpercig a SHIFT -et, vagy 5x gyorsan egymás után.



A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 20:04 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Nincs beragadva, de azert kipróbáltam és ugyan az a helyzet.

# 2/3Időpont jún. 12. 20:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

+ olyat is csinál, hogy a chrome böngészöben elég csak az adott oldal böngésző fül üres részére bal gombal klikkelni és azt bezárja ugyan ez jobb gombal. + ha a vissza gombra klikkelek, akkor megnyit egy új oldalt, minthogy vissza lépjen.

# 3/3Időpont tegnapelőtt 23:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet legjobban rendben tartani a számítógépemet?
Most vettem egy új HDD-t elkezdtem telepíteni rá a rendszert rendben le megy a telepítés de utána nem bootol be a rendszer csak folyamatosan újra indul valaki valami tipp?
Van egy új HP Pavilion 15-n250sh laptopp. Több problémám is van vele. Se az op. Rendszer se a driverek telepitése nincs rendben. Mi lehet a baj?
A problémám a következő, beszaggat minden játék és program. Elméletileg minden rendben van a géppel. Friss a rendszer és nem is melegszik még terhelve sem. Szerintetek miért lehet ez?
Mi a teendő, ha a PC olyan lassú, h szinte áll, a parancsfájl nem válaszol, és a biztonsági rendszer hamis üzeneteket küld (pl. a tűzfal nincs bekapcsolva) Szeretném installálás...
Az van, hogy mikor elindítom a skypot, minden rendben, bejön, de amikor hívást indítok, illetve hívást kell fogadnom, akkor a számítógépen valamilyen oknál fogva lefagy, és a...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!