Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépészmérnök szakra milyen...

Gépészmérnök szakra milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Sok választ találtam ebben a témában, de egyik sem volt aktuális. Konkrét példák is jöhetnek, de minden részlet nagy segítség.

2019. jún. 12. 21:41
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ez már volt.

Várd meg az első hetet, és informálódj a felsőbb évesektől.

2019. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen vagy?
2019. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kecskemétre megyek, persze beszélni fogok felsőbb évesekkel, de nagyságrendileg tudnom kéne mennyit tegyek félre
2019. jún. 13. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:

olyan gép kell, amiben legalább 250 GB-os SSD van, illetve MX150, gtx 1050 vagy gyengébb gyengébb videokártya (intel HD graphics, AMD ryzen 7 stb általában a prociba rakott IGP, azzal sokra nem fogsz menni), processzor ha lehet hq, de ha nincs, akkor marad az U jelű.

Árban 220-250 ezer körül lesz.

2019. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nvidia videokártya legyen benne. Könnyebben futatja a CAD programokat. Persze Ati kártyával is mennek ,de sokaknál baszakszik.
2019. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Egy olcsóbb gép is elég arra, ami oda kell. Durván 2 tantárgy van, amiben modellezni kell. Vegyél 150 körül egy használt gamer laptopot, az ki fog szolgálni. Én is ide járok, szintén használt gamer laptopom van/volt. (munka miatt vettem egy asztali gépet) Ha gondolod, szeptemberben is itt lesz a laptop, 100 körül gondoltam meghírdetni (Asus rog g551j). Szerkezetileg nem csillog villog, (én is így vettem használtan), de hardver problémája nincs.
2019. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az általad írt notebook megjelenéskor 250e forint volt, ami határérték felül is írva volt, akkor miről is beszélünk?

Új noteboook áráról volt szó, nem 3. tulajdonostól valóról.

2019. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában a GAMF-osok nem dúskálnak a pénzben, ezért próbáltam olyan választ nyújtani, amiben a legjobb ár/érték arányt kapja. Régen én is csak újat vettem, de átszoktam a használtra, mert ugyan annyi pénzért egy sokkal jobb minőséget kapok. A kérdésben egyébként nem szerepel, hogy új gépet akar venni, ezért írtam, hogy olcsóbban is tud venni használtat. Vehetne újat is ~150 körül, az is tökéletes ehhez a sulihoz, de nem feltétlenül éri meg.
2019. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!