Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy csinálja azt a tesóm,...

Hogy csinálja azt a tesóm, hogy ugyan az van neki a TV-n és a monitoron is?

Figyelt kérdés

Most második hete hogy ki van írva, általában otthon fekszik és filmeket néz.

Egy darabig úgy volt neki, hogy ugyan az a kép volt a monitoron és a tv - n is, most már a monitor nem megy neki csak a tv.

A gép a szoba egyik felében van, a tv a másik felében.


Fekszik az ágyban, onnan irányítja a gépet (vezeték nélküli egér, billentyűzet).

Azt nem értem hogy van neki így összekötve?


Öreg Core 2 Quad-os gépe van, bár elég szépen fel turbózta nemrég. Windows 10 van neki rajta, az enyém i7es, nekem Win 8.1 van rajta de azt írja nem támogatja a képernyő tükrözést a procim.


Neki az az öreg őslelet támogatná, nekem meg az új gépem nem? Hogy tudnám így összekötni?

(tőle nem kérdezem, nem beszélünk 1 éve)



2019. jún. 13. 12:35
 1/3 anonim válasza:
Csak siman ossze van kotve HDMi kabelle. A mind a ketto ra van kotve a gepre es ha megnyomod win+p billentyuket akkor jobbolodlat bejon egy menu es ott bele lehet allitani hogy egyszerre mind a ketton mennyen a kep. Eleg egyszeru nem nagy ordongosseg :)
2019. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja lehetseges hogy csak a win10 tamogatja ezt a fajta megosztast, de megprobalhatod. 1 eve az kemeny xd
2019. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Farkas999 ***** válasza:

Lehet, nem is a számítógéppel csinálja (ha be sincs kapcsolva a gép) hanem telefonnal wifiről csatlakozik a TV-r. Ha nem okostv, akkor ezt kell bedugni a TV-be:


[link]


Néhány éve már ezzel nézzük a filmeket a "butaTV"-n

2019. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!