Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti honnan szoktatok hardvereke...

Ti honnan szoktatok hardvereket rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd beruházni a közeljövőben egy gtx 1080 ti vga-ba, illetve egy olyan ryzen prociba, ami erőben hozzá passzolna.


Eddig a pcx-től rendeltem dolgokat, de szeretnék kipróbálni más (lehetőleg olcsóbb) megbízható alternatívákat, külföldi oldalakra is nyitott vagyok. Ti honnan szoktatok vásárolni?


2019. jún. 13. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hardverapró. Rengeteg használt, vagy épp új cucc van.
2019. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ipon.hu-ról vagy PCX-ről, de a GTX 1080ti-nek (újonnan) nagyon be van ragadva az ára, rettentő drága 330 ezer és afelett kapható újonnan, MSI Ventus RTX 2080 már van 238 ezer Ft-ért ipon.hu-n és gyorsab, mint a GTX 1080 ti, plusz még képes is a ray tracingre. Jól gondold át.
2019. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, ott vásárlok ahol a legolcsóbb és a bolt évek óta üzemel. Egyetem miatt majd az egész városon keresztbe átmegyek, így ha nem nagy a kitérő akkor személyes átvételt választok.
2019. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szempont nálam a személyes átvétel (vagy esetleg postapont / pickpack), meg hogy normális garanciát adjanak a termékre. Na meg persze az ár. Leggyakrabban a PCX-től vagy a Compkertől rendelek, néha iPon-ról vagy egyéb helyekről.
2019. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1080Ti-t újonnan már semmiképp ne vegyél.

Ha használtra gondolsz, egyértelműen hardverapró.

2019. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megérhetné használtan venni 1080 ti-t? Nem menne tönkre fél év alatt?
2019. jún. 14. 06:03
 7/7 anonim ***** válasza:
ipontól biztos nem, ha meg is érkezik akkor tuti, hogy használt vagy újracsomagolt termék újként eladva, elég rákeresni a neten, rendszeresen eljátsszák. Utána elérhetetlenek a tolvajok.
2019. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!