Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot (gyártó,...

Milyen laptopot (gyártó, típus) ajánlanátok videovágás, bloggírás és egy kis gamingre?

Figyelt kérdés

A netezés, filmezést nem írom mert arra gyakorlatilag mindegyik laptop jó.

Kompetitiv (fifa, apex, paladins) meg kisebb gepigenyu jatekokkal (unravel, beholder, walking dead-tell tale games) jatekokkal tolom.


I5-8xxx vagy i7-7xxxx

16 gb ram

Gtx 1060as gepre gondoltam.



2019. jún. 25. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Keretet nem írtál, pedig elég fontos szempont.

Na meg ha gaming, akkor miért nem asztali gépet veszel?

2019. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert nem vagyok gamer :D Csak néha szoktam játszani a felsorolt játékokkal amik - az apexet leszámítva - nem gépigényesek.

Feleslegesnek érzem a gép + laptop birtoklását. Inkább akkor veszek egy erősebb, stabilabb laptopot és akkor használom itthon mint egy kis gaming cucc, meg vágok vele. A könyvtárba is eltudom vinni, szóval a tanuláshoz is jó.

Talán a matt (Dell monitoroknál láttam, hogy nincs tükröződés) monitorok érdekelnének jobban.


A keret az 4-500k.

2019. jún. 25. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Dell G5 szériát nézegesd.
2019. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!