Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri venni display tabletet...

Megéri venni display tabletet rajzoláshoz és festéshez?

Figyelt kérdés
Papíron igen jól tudok rajzolni, de amikor a tesóm odaadta a rajztábláját, mert neki már nem volt rá szüksége és kipróbáltam, egyszerűen sehogy sem tudtam olyat alkotni, amivel elégedett lennék. Nem volt rossz de jó se! Ezért arra gondoltam, hogy beszerzek egy olyan rajztáblát, aminek van kijelzője is, azonban ezek elég drágák tudnak lenni és nem is vagyok benne biztos abban, hogy segítene. Aki valamilyen hasonló szituációban volt és megosztaná a tapasztalatait annak nagyon hálás lennék!

2019. júl. 9. 14:51
 1/3 anonim válasza:
En nem vennek de ha jol tucc rajzolni akkor vedmeg💁‍♀️
2019. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj, ha szeretsz is rajzolni, esetleg foglalkoznál ezzel, mindenképpen megéri. Nyilván nem lesz olyan mint papírra rajzolni, de szerintem meg lehet szokni.
2019. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is, amihez nincs képernyő, csak egy érintőfelület és usb-vel rá tudod dugni gépre, ha nem akarsz sokat költeni érdemes az is kipróbálni valahol. Pláne, hogy egy jó képernyő igencsak megdobja a tablet árát, az meg ugye kellene a rajzokhoz.
2019. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!