Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez meg miféle elven működő...

Ez meg miféle elven működő egy csoda?

Figyelt kérdés

Informatikus végzettségű és érdeklődésű vagyok, de ez már egy kicsit sok...

Gondolkodni sincsen kedvem hogy egyedül egy fali 230V-os aljzatba dugott, vélhetően nem powerline és nem repeater eszköz mégis mi a jó büdös frászt csinál több tízezer forintért. Attól, hogy repeater, gyorsítani kétlem, hogy fog bármin is. Ha csak nem egy a szolgáltatónál gyorsabb proxi szervert használ, de az sem kerüli meg a szolgáltatót, szóval bullshit. Ha netán valaki tudja a titkát, leírhatná, bár nekem még akkor sem lenne ilyenre szükségem.

Bedobta a YT reklámnak, döbbenten végignéztem.

https://www.youtube.com/watch?v=Ghjb_R8H3cw



2019. júl. 11. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

kamu


azt ugye tudod, hogy a szolgáltatónál van egy felső határ ami fölé nem is tudsz menni, de kb mindig alatta vagy?

plusz hiába van neked a halálcsillagról asus gigabites wifis routered, ha az eszközöd nem is képes messze ilyen sebességre

2019. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már hogyne tudnám... de azért érdekelne ennek a dolognak a koncepciója.
2019. júl. 11. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:

de ha kamu, akkor milyen koncepció?


beetetik a kamu videóval az embereket és rájuk sózzák a terméket ami semmire nem jó

2019. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte semmit nem csinál.

Proxy használata azért rendesen le tudja rontani a net sebességet szóval kb semmit sem csinál az az eszköz.

Az oké, hogy a szolgáltatók adatokat monitorozzák.

Nálam 30Mbps netet rendeltem és néha felmegy 35Mbps-re is szóval már itt elbukott, hogy direkt lassítják.

Persze mikor "leterheltek" akkor nem biztos, hogy 30Mbps netet tudnak szolgáltatni,de ha pl. a Telekom kisebb sebességet állítana be azt te nem tudod modositani, hogy neked nagyobb net sebsséged legyen.

LOL

Ez pont az amiről nem kell beszélni mivel úgy ahogy van egy nagy marhaság.

Sok ember be is dől neki.

Koncepció: Be akarnak csapni azzal, hogy vedd meg, mert ez megváltja a világot, na ja...

2019. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy egyszerű repeater. Nekem is hasonló van.

[link]


Repeater, és access point üzemmódja van. Házon belül remekül lehet használni, de az internet sebességét nem fogja megnövelni!

2019. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, én is egyszer megnéztem ennek a reapeternek a hirdetését a facebookon. Úgy emlékszem, hogy több mint 10000ft-ot kértek érte.

Csak az érdekesség kedvéért ugyanaz az ebay-ról:

[link]

Egy az egyben ugyanez a termék volt.

A filmben egyetlen igaz mondatot fedeztem fel, mégpedig azt, hogy a lakásban levő holt tereket lehet lefedni vele. De gyorsítani semmit nem fog. Nem fog az én olcsó 50 megás netemből varázsütésre 300-ast csinálni. A magyar neve nem véletlenül "Jelismétlő". Vagyis nem gyorsítja a jelet, hanem csak az előfizetett sebességgel megismétli.

2019. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kettő. Nem voltak képes végignézni sem a videót a döbbenettől, ott tényleg leolvasható még a "repeater" felirat is a túlárazott eszközükről. Remek! Jó embernek mutatták meg ezt a videót, legszívesebben letöröltetném a YT-ről és sehová sem engedném feltenni.
2019. júl. 11. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egész videó úgy kamu ahogy van.
2019. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!