Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Vettem egy 120gb-os ssd-t a gépembe, de most a hdd-ből csak 75 gigát lát. Mit tudnék tenni?

Szóval vettem egy 120gb-os ssd-t a gépembe, ami csak 111 gigás. De a 300GB-os hdd-mből a gép csak 75gigát lát. ha minden igaz, akkor mind a kettőn rajt van a rendszer, de a bajsza alatt motyog a szervizelő, és most szabadságon van, tehát bevinni hozzá nem opció.

Keress kérdéseket hasonló témákban: HDD, SDD, számítógép, GB, gigabyte, tárhely, hely

júl. 12. 10:41  Privát üzenet  

A válaszok

Jobb klikk a sajátgépre --> kezelés --> lemezkezelés

Az üres területen jobb klikkel csinálj új egyszerű kötetet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 11:24 Privát üzenet

Felső jót ír.

Ez a beépített lemezkezelő néha rinyál. Akkor érdemes letölteni partition wizardot

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 13. 07:36 Privát üzenet
Kaptál választ. Nem tudod értelmezni, vagy nem találod a lemezkezelőt, esetleg nem oldotta meg a problémádat? Legyél már egy kicsit kommunikatívabb, vagy ne emeld ki a kérdésed.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 14. 11:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jól van na, harmadik. Azért emeltem ki, hogy valaki tud e ezen kívül még megoldásokat. Már nem áll fenn a probléma, leformáztam a vinyót.

# 4/4Időpont júl. 15. 10:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem egy új SSD-t a gépembe, felraktam a windows-t drivereket mindent ahogy eddig, de most valamiért néha elkezd akadni, mi lehet a gond?
Vettem az asztali gépembe egy SSD-t miért nem tudok rá telepíteni win 10-et?
Vettem ma egy tp link ac1200 routert és mendent össze dugtam helyesen és az internett jelző fény sárgán világít és beirtam a gepembe a ip címét a beállításhoz végeztem és...
Miért recseg csak azén gépemen a saját headsetem? Nemrég vettem meg a headsetet 2 hónapos. Mostanában ha mozog a zsinór, megállás nélkül recseg. A húgom gépébe (1-az1 ugyan...
Olyan problémám lenne hogy van egy GIGABYTE H81M -S1 Alaplapom és vettem egy afox gtx 730-at 2gb és most 500W-os táp van a gépembe de az van a videókártyára írva h 600-700w tápot...
Mitol fugg milyen ram valo a gepembe? Most vettem alaplapot z370 pro4 et meg van egy i5 8600k s procim

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!