Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Vettem egy ilyen túláram védő konnektor dugaszt, de később rájöttem, hogy az elosztómban is van túláram védelem. Gond lehet belőle ha mindkettőt így együtt használom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: konnektor, áram, túláram, villám, számítógép, PC, védelem, konfiguráció

júl. 12. 20:49  Privát üzenet  

A válaszok
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Nem

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 21:14 Privát üzenet
Nagyon minimális az esélye, szinte 0.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 12. 21:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A macskám lepisálta az elosztómat. Arról működött a PC is amikor ez történt. Zárlat történhetett emiatt?
Lehet abból valamilyen baj, ha a földeléssel ellátott dugójú laptop töltőt földeletlen (régi) konnektorba dugom?
Egy laptop mennyire van védve egy jobb fajta táppal rendelkező PChez képest? Áramszünet, rövidzárlat, feszültségingadozás vagy túláram esetén mi történik, ha épp be van dugva...
Milyen megoldást javasoltok távoli pc bekapcsolásra?
Ha az alaplapon csak USB 3.1-es konnektor van és a gépházamnak csak USB 3. 0-ás csatlakozója ha összedugom akkor tudom majd használni?
Amazon Alxával melyik okos konnektor működik stabilan? Otthondigital.hu -n találtam ezeket:

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!