Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljes használt gépet boltban...

Teljes használt gépet boltban érdemes inkább venni vagy apróhirdetőtől?

Figyelt kérdés

Az apróhirdetők (a jó értékelésűeket számítva) általában olcsóbban adják a cuccokat, viszont csak 6 hó garanciát adnak általában, míg a boltok 1 évet.


Meg lehet vajon annyira bízni a hardveraprós használt gépekben, hogy elég a 6 hó garancia?



2019. júl. 17. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha használt, akkor pár éveset amin van gyári garancia.


A használt termékre irreális árakat szoktak adni a boltban. Magánszeméllyel tudsz alkudozni. Azért egy benchmarkot vagy valamit keress mielőtt megveszed, hasonlitsd össze a mostaniakkal teljesítményben. Árát az alapján próbálj kialkudni.

VGAval kell vigyázni nagyon.

2019. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi a probléma a VGAval?
2019. júl. 17. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet boltokat is jókat kifogni.


Öcsém használtan vett boltból, alkudott az árból is. Illetve utólag kiderült, hogy az alaplap nem támogatja a videókártyát amit én adtam neki, és simán kicserélték, össze raktak egy másik gépből és a megvettből egy egész korrektet. Nyilván többe került mint magánszemélytől venni.


Magánszemélynél olcsóbb, de lutri is. Fogtam már ki olyan dolgot, ami 10+ éves és semmi baja, meg olyat is, hogy videókártya pár hét után behalt és akkor derült ki hogy forrasztva volt.

2019. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!