Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi az esély rá hogy kamu...

Mennyi az esély rá hogy kamu donate-t küldenek a twitch-en a streamer-nek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ön promózás céljából valamelyik családtag vagy barát élő adás alatt küld egy nagyobb összeget az illetőnek, hogy a többiek is kedvet kapjanak az "adakozásra"

Néztem ilyen alig 1000 feliratkozós csatornákat ahol 500-1000-2000 dolláros támogatásokat küldtek a streamernek.

Nehezen akarom elhinni hogy egy gyakorlatilag nagyon nulla tartalmat gyártó embernek ennyi pénzt küldjenek.

És ez nem egyedi eset hanem rengeteg alul nézett pár száz, vagy ezer feliratkozós csatornán láttam már.

Ekkor gondoltam arra, hogy ez ilyen figyelemfelkeltés, hogy akik nézik lássák milyen "menő" helyen vannak hisz küldik neki az ezer dollárokat. Szól az egyik családtagjának hogy küldjön neki pénzt, ami ugye megjelenik az élő adásban. Ilyenkor nagy happy van, 5 percig szóhoz sem jut az illető stb. Gondolom tudjátok miről beszélek.

Szóval szerintem ezeknek a nagy része csak kamu, a küldött pénzt eleve vissza is lehet téríteni, vagy ha családtag simán csak vissza utalod neki és kész.

Ti mit gondoltok?


2019. júl. 25. 06:36
 1/3 Shaddark ***** válasza:
100%
Az sem biztos hogy el lett küldve vagy valóban kapott - a donatét egy animáció jelzi nektek amikor nézitek, - amit lefuttathat akkor is ha épp be sincs lépve az oldalra...
2019. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van teszt funkciója az ilyen "donation jelzőknek". Ott bármekkora összeggel lehet tesztelni és megjelenik, stream közben is...
2019. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. júl. 26. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!