Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok bejelentkezni...

Hogyan tudok bejelentkezni egy két lépcsővs azonosítoval védett gmail fiókba úgy hogy lejárt a SIM kártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Nekem van egy google fiókom amin van egy Youtube csatorna, ahol bekapcsoltam egy kétlépcsős azonosítást, ami ugye úgy működik hogy küld a SIM kártyádra egy kódot és azt kell be írni egy weboldalra, és csak akkor enged be a fiókba.

Na nekem lejárt a SIM kártyám amire ugye küldik a kódot. Így ha megpróbálok bejelentkezni akkor ki írja hogy adjam meg a kódot amit a lejárt SIM kártyámra küldtek. Ilyenkor mit lehetne tenni? Meglehet menteni a csatornámat? Válaszokat előre is köszönöm. (nagyon fontos nekem az az e-mail meg a csatornám is)

És nagyon örülnék ha valahogy meglehetne menteni. (Nemtudom hogy mikor hoztam létre a fiókot.) De a telefonszámot (ami lejárt) azt viszont igen Lehet ilyenkor valamit csinálni?



#YouTube #fiók #Gmail #kétlépcsős azonosító #Hogyan tudok bejelentkezni egy két lépcsővs azonosítoval védett gmail fiókba úgy hogy lejárt a SIM kártyám? #lejárt SIM kártya
2019. júl. 25. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem lehet megkerülni és ha nem tudsz bejelentkezni meváltoztatni sem tudod. Azelőtt kellett volna gondolnod rá, mielőtt lejárt a kártyád. Csak az lenne a megoldás, ha újra aktiválni tudnád.
2019. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, mielőtt egy mobilszám előfizetést lemondasz vagy lejár (pl. a Domino is lejár, ha nem töltöd fel), akkor sok mindenre gondolni kell. Ma már nem csak a Google, hanem sok más küldhet belépésre kódot (pl. OTP is) és akkor bizony megáll a tudomány.

Itt a megoldás:

[link]

2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van több alternatív módszer is a két lépcsős azonosításra Google accountnál, Authenticator app pl.

Illetve lehet generálni előre recovery kulcsokat is, pont ilyen esetre.

Ha nem használtad ezek egyikét sem, akkor nem tudsz mit tenni.

2019. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemész a mobilszolgáltatóhoz és újra aktiválod azt a telefonszámot..
2019. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belépsz egy megbízható eszközről, amin nem kér kétlépcsős azonosítást a Gmail. Csak akad olyan eszközöd, amin első bejelentkezés után bejelölted, hogy ne kérje a kétlépcsős azonosítást ezen az eszközön. Nekem is van, értelemszerűen a PC-m és a telefonom.
2020. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!