Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailen letiltott címre, ha...

Gmailen letiltott címre, ha küldök üzenetet, azt megkapja a címzett?

Figyelt kérdés
Letiltottam valakit, de a Gmail nem akadályozza meg, hogy megkapjam a leveleket az illetőtől, csak kukába teszi. Meg is láttam. Válaszoltam rá kis gondolkodás után, de a válaszlevelem sem került be az “Elküldöttek” közé, hanem a kukában találom meg az egész levelezést. Elbizonytalanodtam, hogy akkor vajon ő megkapja az én levelemet rendben?
2019. aug. 2. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkapta, de nálad a szűrési szabályok miatt minden levél amiből az ő címe is benne van, kukába kerül.

Akkor nem kapta meg a címzett az elküldött leveledet, ha valamilyen hibával visszadobja a rendszer (betelt postaláda, nem létező cím, túl nagy csatolmány, stb.)

2019. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr. V. ***** válasza:
100%

Mit értesz "letiltás" alatt?

1. spamnak jelölés: ezután a spam mappába rakja egyből

2. szűrő létrehozása a feladó mailcímére, hogy az azonnal törlődjön


Ez utóbbi a végleges törlés kapcsolóval nem a töröltek közé rakja, hanem megsemmisíti.

Attól, hogy te ilyen szűrőt hozol létre, az elküldött üzeneted hozzá meg kell érkezzen, de függően attól, hogy pontosan milyen szűrőt állítottál be (szövegben is keres vagy csak feladónál) előfordulhat, hogy egy (régebbi) levelére válaszolsz, amiben így szerepel majd a címe, tehát a szöveges szűrő esetében az elküldött levelet is törölnie kell.


Ez a webes használatra és annak beállítására vonatkozik. Hogy ez mobilon saját programmal hogy működik, azt nem tudom, mert nem ismerem a felépítését, működését.

2019. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!