Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használ e valaki IPTV előfizet...

Dontspam kérdése:

Használ e valaki IPTV előfizetést (külföldi szerver)?

Figyelt kérdés

Tudnátok e ajánlani megbízható IPTV előfizetést, ahol van több magyar csatorna, jó minőségben?

Aliexpressen találtam egyet, kértem testet, gyorsan vált a csatornák között, valamint két filmet is végig néztem, anélkül, hogy megakadt volna, viszont csak pár alap

magyar csatorna volt.



2019. aug. 5. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Teszteknel mindig nagyon jo mindegyik, a fizetosnel mar kevesbe, mindegyiknek leirjak hogy 0% a rendelkezesre allas, tehat ha nrm mukodik akkor "ez van"
2019. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Attól függ, hogy külföldön laksz, és onnan szeretnéd nézni, vagy Magyarországon szeretnéd nézni. Én tudok egy megbízható IPTV szolgáltatót, de az Magyarországon nem működik. A külföldön élő magyaroknak van.

Benne van az összes magyar csatorna, pl. hbo összes, film box, film+, stb. sport, ismeretterjesztő, felnöt, stb. 141 magyar csatorna. Plusz videótár, rengeteg filmel, sorozattal, plusz külföldi adók, én a németet szoktam néha nézni, ott is minden jön szépen.

Nem drága. Én egy éve használom, megy iptv box-ról, pc, telefon, laptop, okostv, stb.

Egy előfizetéssel 3 eszközröl nézhető egy időben.

Érdekel irj, és privátba elküldöm az elérhetőséget. Van 3 nap próba.

2019. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!