Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letiltani ezeket...

Hogyan tudom letiltani ezeket a felugró hirdetéseket? Nagyon idegesítő, és néha a filmet sem tudom lejátszani tőlük?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 12. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

A kép nem található.


szerintem törölték, mert trágár címet adtál neki!

2010. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem törölték, csak 26 vírus van a gépemen és letiltották a vágólapot, biztos rosszul másoltam ki, na itten van:

[link]

[link]

2010. júl. 12. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha Firefox-ot használsz, akkor Ad-block Plus, ekkor az ilyenek felett megjelenik egy blokkolás gomb, arra kattintva el tudod tüntetni őket, vagy képeket jobb egérgomb/kép blokkolása, kereteket: jobb egérgomb/keret blokkolása, egyéb elemeket pedig, ha rákattintasz az ikonjára, jobboldalt fent, piros hatszögletű ikon, itt tudsz minden egyebet blokkolni.

Ha 26 vírus van a gépeden, azokat nem ártana törölni, ajánlom hozzá az Avast-ot, ha még fel lehet tenni, a végén engedélyezd a boot-idejű víruskeresést.

A 26 vírust nem egy ál-vírusírtó írta ki?

2010. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!