Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Messengeren valaki figyelem...

Ha Messengeren valaki figyelemen kívül hagyja az üzeneteimet, fel tudom hívni Messengeren keresztül, vagy foglaltat fog jelezni?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom egy barátom miatt, napi szinten beszélünk, és ma eltűnt, nem tudom elérni. Az üzeneteim mellett üres karikában pipa (elküldve, de nem kézbesítve). Ha hívom messengeren, nem cseng ki. Nem tudom, hogy most megsértődött, és mellőzi az üzeneteimet?! Vagy nem lett volna online egész nap? Ráadásul kint van külföldön, nem tudok csak úgy becsengetni hozzá, hogy minden rendben van-e :/

2019. aug. 9. 20:51
 1/5 anonim válasza:
100%
hiába hívod, nem fog a telefonja messengeren jelezni, ha nincsen internetelérése.
2019. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 igen, azt tudom :) az lenne a kérdés, hogy ha valaki beállítja, hogy mellőzi az üzeneteid, ki fog csöngeni neki a hívás, vagy úgy jelez a hívó félnek, mintha nem lenne online?
2019. aug. 9. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
normális ember nem sértődik csak meg úgy a semmin...ha oka volt megsértődni akkor lehet, hogy ez a helyzet...
2019. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden rendben, közben előkerült :D de ha valaki tudja a választ a kérdésemre, szívesen fogadom
2019. aug. 10. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy mellőzi a hívást is, mint az üzenetet.

Amúgy, nekem sem megy át pár üzenetem napok óta. Pedig voltak fent és mi sem vesztünk össze. Szerintem valami gebasz van.

2019. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!