Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy viszonylag...

Miért van az, hogy viszonylag jó az internetem, azonban a pingem (ms) mindig magas?

Figyelt kérdés

A letöltés: 14.9 Mbps, a feltöltés: 7.1 Mbps (speedtest).

Mindig amikor játszom(több féle játékkal), általában 65 felett szokott lenni a pingem és ugrál 70-re esetleg 80-ra is. Barátom, aki vidéken lakik sokkal rosszabb az internetje, és még is 20-as, 30-as pingje van. Ez mitől lehet? Router is lett nem rég cserélve, esetleg kérdezzem meg a szolgáltatót, hogy mi lenne, ha Modemet cserélnének?

Invitelnél vagyok...


Köszönöm előre a válaszokat!



2019. aug. 9. 21:18
 1/4 anonim válasza:
Szerver végett is lehet ez.
2019. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet kiküszöbölni? Mármint, hogy ne legyen ilyen problémám :D.
2019. aug. 10. 08:53
 3/4 anonim válasza:
Szerintem erről kérdezz szakembert, ugyanis így nem tudok neked pontos választ adni,csak saccolgatni,ugyanis több minden lehet az okozója! :)
2019. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mire fizettél elő. Aztán, hogy a szolgáltató a legszemetebb szutyok routert/modemet adja, a kábelek is generációkkal ezelőttiek, hogy a falban milyen a kábelezés, hogy a gépedben milyen a hálókártya stb stb. Ezek mind bele fogak játszani a végső eredménybe.
2019. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!