Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Közvetlen-automatikus kapcsola...

Közvetlen-automatikus kapcsolatot, hogyan kell létrehozni a diginetnél?

Figyelt kérdés
Windows 7,digi kábel,lakótelep Bp.Hozzáértő segitséget szeretnék kérni!Eddig csak olyan segitséget kaptam,amivel semmire nem mentem.Nem vagyok informatikus,kezdő szinten művelem a pc.használatot.
2019. aug. 11. 17:08
 1/3 I(L)TECHNO ***** válasza:

Digi-nél felhasználónév-jelszó párossal lehet "feljelentkezni" a hálózatukra. (PPPoE) Ezeket a szolgáltató a szerződésen feltünteti.


Ha van router, akkor azon be lehet állítani ezt az opciót (PPPoE), majd megadni a fent említett párost, menteni és már automatikusan működik.


Ha nincs Router, akkor Új kapcsolatot kell létrehozni a Hálózati és megosztási központban (Vezérlőpult -> Hálózati és megosztási központ).


Új kapcsolat vagy hálózat beállítása --> Csatlakozás a internethez --> Új kapcsolat --> Szélessávú (PPPoE) --> megadni a szükséges adatokat (felhasználónév, jelszó, kapcsolat neve, ami tetszőleges) --> Csatlakozás.

2019. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Üdv.Köszi a választ.Végigjátszottam amit leirtál: hálózati és megosztási központ ikonján a tálcán megjelent a sárga háromszög,rákattintottam,monitor közepén megjelent egy közepes nagyságu ablak,kéri a felhasználónevet,jelszót.Beirom,csatlakozásra kattintok és ekkor csatlakozik a digihez.Akkor nem értetted,hogy mit is szeretnék,ezeket a folyamatokat szeretném kiküszöbölni.Azt szeretném,hogy ha bekapcsolom a gépet ugy csatlakozzon fel,hogy ne kelljen ezeket végigcsinálni.Üdv.
2019. aug. 11. 23:01
 3/3 I(L)TECHNO ***** válasza:
Ment az üzenet.
2019. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!