Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Badoo társkeresőn ha valakit...

A Badoo társkeresőn ha valakit tetszikelek (rózsaszín szív) azt neki jelzi? És ha igen és tetszek neki akkor visszatetszikel? Vagy rá kell menni a lila (nyíllal áthúzott) "szív küldése" gombra?

Figyelt kérdés

Meg azt szeretném kérdezni h a "látogatók" menüpontál akik meglátogattak azok igazi látogatók, vagy a rendszer automatikusan jelzi...?


Prémiumra kellene-e előfizetnem hogy lássam, kik tetszikeltek? Vagy hogy működik? Köszi a javaslatokat!


2019. aug. 11. 19:07
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Azon igazából minden fizetős... 20 lánynak írtam (akinek persze engedte), ebből talán 5 aki meg is nézte az adatlapomat, 1 se válaszolt.

A szív csak annyit tesz, hogy jelzed nei, amiről ő értesítést kap... na igen, de ha azért szíveztél, mert nem tudtál neki írni, akkor ez azt jelenti, hogy továbbra sem tudsz írni, tehát kb. nem értél vele semmit.

A szívezés igazából a tinderes húzogatós "böngészés" részen működik, azaz akinek ott szívezel, az értesül róla.

Szóval "szíveskedhettek", ha utána úgyse tudtok levelezni.

A látogató az, aki nem csak a tinderes részen lát 1 képet, hanem megnézi az adatlapodat (szöveges részt).


A prémium... 1-2 hét után feldobja, hogy kapsz 1-2 hét ingyen prémiumot... ám ha rányomsz, azonnal a bankkártya adataidat kéri, mert csak annak megadása után adja... ha ingyen van, miért is kér fizetési eszközt??? És igen, ott az apróbetű, hogy feliratkozol a prémiumra, azaz folyamatosan kérdés nélkül (tehát az 1-2 hét ingyenes után) emeli le az összegeket.

Nem tudom, ha megadtam volna, leemelt volna-e bármennyit is azonnal, de ha valamit ingyen hirdet, nem fogok bankkártya adatokat megadni, inkább töröltem az egészet.


Ha jól tudom, aki előfizető, azt láthatod, ha szimpinek jelölt, aki csak ingyenes, azt kockás/homályos kép formájában csupán.


De biztos lesz itt szakértői hozzászólás is, aki ezen éli az életét.

2019. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes infót!

Két napja regisztráltam, meglátogattam vagy 100 csaj profilját (akik a profilkép alapján tetszettek), és szívecskéztem legalább 40-et, de ezek közül senki még meg sem látogatott, nemhogy szívecskézzen... szóval elkeserítő. Biztos sokan nem is aktívak vagy nem aktuális nekik a dolog... de akkor is furcsa.

Az a terv, hogy megpróbálok írni néhány csajnak aki tetszik, akinek lehet, aztán meglátom h reagálnak-e, de amit mondasz, hogy neked nem reagáltak, én se indulok sok eséllyel.

Tinderen gondolkodok... Ott milyen a minőség? Normális, értelmes, egyszerű szelíd lányokat keresnék. De manapság már megbotránkoztató ezzel az igénnyel fellépni...

2019. aug. 12. 11:29
 3/3 anonim válasza:
ott csak vad kancákat találsz
2019. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!