Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Elrejtették a hozzászólásomat egy közszereplő Facebook oldalán. Miért?

Kerestem,aztán 3 pöttyöt találtam helyette, arra rákattintva halványan látszik.

Nem volt benne semmi sértő,egy képhez szóltam hozzá.Ezt ő rejti el ,vagy jelenti valaki esetleg és a moderátorok csinálják?Nem tom ,hogy megy ez,de kíváncsi lennék.

Keress kérdéseket hasonló témában: hozzászólás

aug. 12. 18:25  Privát üzenet  

A válasz

aki kezeli a Facebook oldalt az tudja elrejteni, hogy ő kezeli e vagy van rá moderátora azt nem tudom, és hogy miért rejti el annak is sok válasza lehet, nem tetszett nekik, szabályba ütközik, nem akarja hogy bizonyos emberek írásait lehessen ott olvasni, pl szélső jobbos politikai nezetekkel rendelkező ember egy szélső balos oldalra, még akkor is ha nem sértő... stb

ne vedd magadra nem a személyed ellen szól, ha viszont zavar megkerdezheted tőle üzenetben, nem biztos hogy válaszolni fog

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 09:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi,értem. De ha nem akarja ,hogy oda írjak,miért nem tilt le, vagy törli véglegesen a hsz.t, miért kell rejtegetni?

# 2/2Időpont aug. 14. 10:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebook csoportba be tudok lépni oldallal?
Profilképem megjelent egy közszereplő Facebook idővonalának Kedvelők menűpontjában. Hogyan törölhetném ki magamat?
Egy közszereplő Facebook oldalára kirakott egy /szerintem általa ismeretlen/ember egy undorító fotót és hozzá egy kommentet. Ez a fotó a"Képek amelyeken XY szerepel" részben...
A facebook-on nem sima profil, hanem egy oldal ami közszereplő, együttes vagy vállalkozás számára van annak a létrehozása ingyenes?
Közszereplőt hogyan lehet facebookra regisztrálni? Egy festőművésznek szeretnék adatlapot készíteni, mint "artist"
Át lehet állítani Facebook profilomat közszereplőre vagy új regisztrációkor lehet csak megadni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!