Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elrejtették a hozzászólásomat...

Elrejtették a hozzászólásomat egy közszereplő Facebook oldalán. Miért?

Figyelt kérdés

Kerestem,aztán 3 pöttyöt találtam helyette, arra rákattintva halványan látszik.

Nem volt benne semmi sértő,egy képhez szóltam hozzá.Ezt ő rejti el ,vagy jelenti valaki esetleg és a moderátorok csinálják?Nem tom ,hogy megy ez,de kíváncsi lennék.



2019. aug. 12. 18:25
 1/2 anonim válasza:

aki kezeli a Facebook oldalt az tudja elrejteni, hogy ő kezeli e vagy van rá moderátora azt nem tudom, és hogy miért rejti el annak is sok válasza lehet, nem tetszett nekik, szabályba ütközik, nem akarja hogy bizonyos emberek írásait lehessen ott olvasni, pl szélső jobbos politikai nezetekkel rendelkező ember egy szélső balos oldalra, még akkor is ha nem sértő... stb

ne vedd magadra nem a személyed ellen szól, ha viszont zavar megkerdezheted tőle üzenetben, nem biztos hogy válaszolni fog

2019. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,értem. De ha nem akarja ,hogy oda írjak,miért nem tilt le, vagy törli véglegesen a hsz.t, miért kell rejtegetni?
2019. aug. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!