Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen programmal állíthatom...

Milyen programmal állíthatom be a méretét a profilképemnek és a borítóképemnek a facebookon? Magy. Lentebb

Figyelt kérdés

Nem sikerült eddig egy képszerkesztő progival sem, online kicsinyítettem, de ha feltöltöm, az egész képből csak az orrom, a szemem és a szám látszik telibe. Hiába néztem utána mekkora méretű kép kell, hiába vágom le, hiába kicsinyítem, csak az arcom közepe van. Mekkora kellene, milyen program? Ezt már néztem, de nem tudok eligazodni rajta, mekkora méretű vagy pixelű kép kellene.

[link]



Egy oldalam is van a fb-on, ott egy borítóképet tennék fel egy üzletről, de totál széthúzza a képet. Egyik fajta képet sem tudok normális nagyságban kitenni.

Segítene valaki?


2019. aug. 13. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Távolabb kell menned a fényképezőtől, es akkor jo lesz.
2019. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom megoldani, mert ezek olyan jól sikerült képek. Ha a szoba túlsó felében állok, akkor semmi értelme mert egy kis figura látható. Mellesleg másoknak meg sikerül? Látok normális képeket, és nem 6-8 méterre készülnek, sőt a selfiken sem csak az illető orra, szeme szája látszik, hanem a haja, a nyaka, a blúz felső része stb. Sajnos még mindig tanácstalan vagyok.
2019. aug. 13. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem sikerül az átméretezés. Köszönöm, elolvastam a cikket, de ennyire hülye nem lehetek. Mindenféle egyéb programot tudok kezelni, de ez nem megy. Lehet hogy másik oldalt kellene használnom??? Ezt használtam:

[link]

Hiába kicsinyítem icire-picire, a feltöltött fotón csak az arcom közepe látszik.

Milyen progit használjak, amibe beleteszem a képet, és átméretezi??? De még mindig nem értem: mekkorára alakítsam át: 170x170-re? Légyszi, segítsen valaki

2019. aug. 15. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez segít az én profilképem mérete 512x512 pixel.

Borítóképnek meg legyen 851x315 ahogy írja a súgó.De lehet nagyobb is csak akkor le fogja vágni a megfelelő képarányra.

2019. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!