Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren nem beszèlek èpp...

A Csekka kérdése:

Messengeren nem beszèlek èpp senkivel, hanem csak ràmegyek egyik ismerősömre vissza olvasni a beszèlgetèsünket, ès ha az ismerősöm is pont ugyanazt nèzi, akkor tènyleg làthatja, hogy èn èppen őt nèzem?

Figyelt kérdés
Ezt mi jelzi,hogyan làthatò meg ez?
2019. aug. 13. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Jobboldalt felül a 'Hívás' gomb mellett a kis videokamera-ikon (amivel videóhívást tudsz indítani) elkezd vibrálni, karikák jelennek meg körülötte, és kisebb lesz. Ugye ez alaphelyzetben normálméretű, és ha elérhető a személy, akkor egy kis zöld pötty van mellette közvetlenül. Amikor ő is nézi a chat-et, akkor pedig ahogy előbb írtam, elkezd így vibrálni.

Teszteld esetleg szüleid, - vagy ha van - testvéred telefonjával, hogy rámész a közös beszélgetésetekre, (illetve az ő telefonjáról is) és hogy látod-e. Vagy ha mondjuk chat-elsz valakivel, akkor is meg tudod figyelni. Nem minden alkalommal megy ez a funkció, de az esetek túlnyomó részében igen.


Remélem, segítettem!

2019. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet soha sem tapasztaltam, amit az első válaszoló írt. Szerintem kizárt, hogy látná.
2019. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jòl írta az első vàlaszolò ha beszèlgetek valakivel ès vàrom a màsik fèl vàlaszàt,akkor vibràl fent a jel,amikor ír ès olvassa.Viszont ha nem ìrok,csak bent vagyok a beszèlgetèsbe ès olvasgatom visszamenőleg azt,közben ha a màsik fèl is belèp,vagy pont a beszèlgetèsbe van bent ő is,több helyről hallottam,hogy ez is làthatò.Nem tudtam elkèpzelni hogyan ezèrt gondoltam,hogy megkèrdezem itt
2019. aug. 14. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elérhetőben vagytok chaten? Lehet, hogy azért.
2019. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogyan említettem,pàr ismerőstől hallottam erről,hogy ilyen lètezik ès valahogy így magyaráztàk a működèsèt ahogyan le is ìrtam.Ha jòl emlèkszem igen,ehhez zöld pöttyel elèrhetőnek kell lenni mindkèt fèlnek.De mivel nem èrtettem pontosan ìgy nem tudtam,hogy is kène kipròbálni.Gondoltam,hogy talàn valaki hallott erről,vagy sejti
2019. aug. 14. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Közben rákerestem, tényleg írják külföldi oldalakon is. Érdekes. Mondjuk, én nem nagyon szoktam zöld lenni, lehet, hogy ezért nem tűnt fel. :)
2019. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!