Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges véletlenül messenge...

Lehetséges véletlenül messengeren csoportot létre hozni?

Figyelt kérdés
Az exem létre hozott egy csoportot messengeren. Ő én és akivel hétvégén szórakozott haverja az volt benne. Nem történt semmi be írás a csoportba se kilépés. Ma rá kérdeztem még is mi ez a csoport.. Azt írta, hogy nem tudja véletlenül benyomódott a telefonja. Kódos a telefonja, illetve új lenyomatos. Plusz amúgy is aktív volt amikor létrehozta a csoportot (előtte is utána is). Tényleg lehetséges ez, hogy véletlen létre hozni egy ilyen csoportot? Én direktbe próbáltam a barátaimmal nekem akarva se akart sikerülni pláne, hogy rá kellett keressek nevekre. Szerintetek? :)

2019. aug. 14. 14:20
 1/2 levi32641 válasza:
Szerintem teljes mértékben kizárt hogy ez a véletlen műve... :D
2019. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondolom... De hátha valaki járt már így és el tudom hinni, hogy véletlen. 😁
2019. aug. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!