Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube újítás?

Youtube újítás?

Figyelt kérdés

Nektek hogy tetszik a youtube újítása? A hatalmas indexképekre gondolok. szerintem szörnyű lett.


Valaki esetleg nem tudja hogy kell visszállítani?



2019. aug. 14. 21:36
 1/9 anonim válasza:
Sztem nem lett rossz. Nem lehet visszaállítani. És sok a reklám. Volt olyan hogy egy rövid videóban 2 is volt. Sajnos nincs kártyám a youtube premium vásárlásra. :(
2019. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
adblock!!! nekem nincs reklám youtubon soha
2019. aug. 14. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom hirtelen mire gondolsz.

Más: Telefonra Youtube Vanced, gépen Ublock Origin minden böngészőben.

2019. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Adblock is ilyen böngészőbe épülő blokkoló és sztem a legjobb azóta nincs reklám youtubon és kb mindent kiszűr.


Olvastam közben egy cikket hogy csomóan kivannak az újítás miatt remélem kezdenek vele valamit.

2019. aug. 15. 06:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ADBlock nekem azért nem jó, mert YouTube-on bár remekel, pl. online filmes oldalakon rendre elvérzik.

Egyébként visszatérve a témára, mi ez az újítás amiről beszélsz? Én komolyan mondtam, hogy nem tudom miről van szó, ezek szerint nem lehet nagy módosítás, ha nem vettem észre. Egyáltalán mely platformokon lehet észrevenni? Telefonon vagy gépen?

2019. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2019. aug. 15. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nekem nem ilyen még, de ez nagyon retek
2019. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja elég fos
2019. aug. 15. 23:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Nektek talán.

[link]

Nekem még úgy néz ki, ahogy eddig is. Ezért furcsálltam, hogy miről beszéltek.

2019. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!