Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltotta a facebook a...

Miért tiltotta a facebook a profilképem?

Figyelt kérdés

Csak egy sima szefit feltettem ma és tiltották ugyanezen a napon..kértem újravizsgálást mivel "közösségi irányelveket sért meg" pedig semmi kifogásolható nincs rajta. Van rajtam ruha meg minden XDD. Ez most zavar mert egyáltalán mikor kapom vissza, vagy új képet kell feltötenem?

Köszönöm ha válaszolsz :)


2019. aug. 14. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alkalmas a nyugalom megzavarására, egyeseknél epilepsziás rohamot is kiválthat. Átküldöd?
2019. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem küldöm bocsi :(
2019. aug. 14. 21:56
 3/5 A kérdező kommentje:
És mikor kapom vissza?
2019. aug. 14. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd fel még egyszer. Szerintem nem fogja azonnal tiltani a képet, ha még egyszer feltöltöd ugyanazt, sőt, ha minden igaz semmi sem fog történni és fenn maradhat az újra feltöltött példány.
2019. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak nem akartam a hozzászólások miatt meg a likeok miatt de akkor ez marad
2019. aug. 15. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!