Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom G-mailbe az...

Hogyan tudom G-mailbe az egyik email cimemről átirányitani egy masik emailemre egy adott szemelytől érkező leveleim?

Figyelt kérdés
Van egy email cimem,de az a privat,es mar nem akarom,h odaerkezzen munkaval kapcsolatban....mert mar nagyon sokk az egesz....🤤 igy egy par cimzettol "megakarok valni" es azon tanakodtam lehetseges e,h bizonyos email cimeket atiranyitanam masik email cimemre?? De caak adott szemelyeket es akkor a privat emailemre toluk mar soha tobbet nem kapnek oda emailt 🙏!!!

#e-mail #munka #Gmail #Átiranyitas
2019. aug. 14. 23:33
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Beállítások között ott találod a szűrés részt. Szűrhetsz tárgyra, feladóra, tartalomra is.

Ha mind céges, akkor elég csak a @cégnév.xyz-re szűrőt létrehoznod és a következő lépésben megadnod, hogy tegye egy mappába (Céges) a beérkezettek helyett, vagy küldje tovább egy másik címedre, esetleg jelölje meg, stb.

Szóval szűrő létrehozásával tudod ezt elérni.

2019. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Jah megprobaltam atiranyitani,nem céges emaileket,de a tiltast egyszerűbb volt beállítani. pl most beállítom,h mely címeket irányítsa át mégis amelyik emailemre átirányítanam,oda meg jött egy megerösitő email,g szeretnem e ha az egyik mail cimemröl,az adott mail cimre irányítanak at a leveleim...de nem mindegyiket akarom,és hiaba allitom be,nem nagyon sikerül szürni. de tuti en vgyk a béna.
2019. aug. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!