Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC internet nem tölt be...

UPC internet nem tölt be egyes oldalakat, a modem bejelentkezési felülete jelenik meg, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egyes oldalakat nem akart betölteni átlép a modem common_page oldalára. Mi lehet a probléma? Ahogy megfigyeltem a "Nem biztonságos" megjelölésű oldalakkal csinálja ezt, ez a https hiányát jelenti, ha jól tudom.


Ez alapvetően nem probléma, már mint, hogy ezeket az oldalakat nem jeleníti meg elsőre, de lehet olyan beállítást eszközölni ami rákérdez, tehát, hogy én tudjam eldönteni, hogy megszeretném-e nézni vagy sem.


A probléma minden eszközön jelentkezik, tehát a modemen/router-en kellene valamit beállítani.


Köszönöm a segítséget.



2019. aug. 21. 12:56
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Nem írtad a modem típusát.

Az én típusom esetében nincs semmilyen lehetőség szűrési lehetőségre (firewall, stb.).

Én reklámblokkolásként használok OpenDNS-t az upc saját DNS-ei helyett. Ott tudom szabályozni mi jelenjen meg és mi ne (3 perc, mire frissül a szűrő módosítás után, de nem kell naponta állítgatni).

Mivel a modem és a router esetemben 2 különálló eszköz, a router nem ismeri a modem belső címét (192.168....), hanem csak a külsőt látja, így nem is tudná megnyitni a modem bármely beállítási oldalát.


Ezért lenne célszerű a modem típusát leírnod, hogy olyan tudjon válaszolni, aki azonos típussal rendelkezik, hiszen másnál ez a hiba fizikai okokból (lásd fent) nem tud előfordulni.

2019. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végül megoldódott magától, vagyis a sokadik be- kikapcs megoldotta.


Egyébként a CH7465LG-LC modem router típusa, azt hiszem ez a UPC saját gyártmánya.

2019. aug. 21. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoftverhiba, reset megoldja
2019. okt. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!