Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vszínüleg a barátomnak két...

Vszínüleg a barátomnak két messenger oldala van azonos névvel de kép nélkül, a kép nélküli messengert facebok nélkül hozta létre. Próbáltam hívni de azt írta ki hogy nem ismerősöm s értesítést fog kapni. Hogy tudhatom meg hogy övé a fiók?

Figyelt kérdés

#titkosítás #azonos név #Két messengerfiók #Facebokos és anélküli messenger
2019. aug. 25. 01:41
 1/6 Argloss ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez egy elég meredek ötlet, de... tőle kell megkérdezned!

Hacsak nincsen valami különleges neve, akkor egészen biztos, hogy még kettőnél is több van belőle.

2019. aug. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megkérdeztem, az volt az első! Tagadta.Írtam egy sziát neki...azt mutatja a mai napig, hogy nem nézte meg.Lehetséges, hogy le vagyok
2019. aug. 25. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerosodre isz, engedelykeresekbe kerul. Elolvashatja, te azt nem latod, hogy olvasta. Csak akkor, ha engedelyt ad ra. Ha o nem akarja elarulni, hogy az ove, sose tudod meg.
2019. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Gondoltam én is de megerősítést vártam.S szeretném még kérdezni hogy hol,s hogy lehet engedélyt kérni? Mert ha nem az övé mégse,talán
2019. aug. 26. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha mégse az ő oldala hanem másé, akkor visszajelezné, hogy "téves", ne zaklassam

De ha az övé mégis, akkor ugye meg egyszerűen nem válaszol, így nem derül ki.

2019. aug. 26. 21:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem az engedélykérés módjára.
2019. aug. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!