Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopomon digi kapcsolat...

A laptopomon digi kapcsolat van, hogyan tudnék wifi-re váltani?

Figyelt kérdés
abszolút nem értek hozzá
2019. aug. 29. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezt mi sem értjük. Fuss neki még egyszer !
2019. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, akkor már lehet a kérdés sem jó, mondtam, hogy nem értek hozzá. Szóval, szeretnék egy olyan internet kapcsolatot, amelyhez nem kell vezeték. Ha wifi-re váltok, akkor nem kell, ha jól tudom, és ezt hogyan csinálja, vagyis digiről wifire.
2019. aug. 29. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

A Digi egy szolgáltató, ezzel azért illene tisztában lenni.

A kérdés így helyes: A laptopomon hogyan válthatnék vezetékes kapcsolatról wifi-re?

Úgy, hogy első körben megnézed van e wifi egyáltalán. Ha van, akkor a laptopodon jobb alul a tálcán megkeresed a wifi ikont, dupla kattintás, kiválasztod az eszközt ami vezeték nélküli netet sugároz, beírod a jelszót le-okézod és kész is.

2019. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Robivosi ***** válasza:
Így sem jól mondod. Nem Digiről váltasz wifire. A Digi egy szolgáltató, a wifi egy technológia. Ha Digis szolgáltatód van vagy más hasonló, akkor kaptál az előfizetéskor egy routert, ami vagy wifis, vagy nem. Ha wifis, akkor kaptál hozzá kódot is, amikor beüzemelték. Ha nem az, akkor venned kell egy wifi rotert, és azt kell összecsatlakoztatni a Digis routerrel, azt pedig a géppel, hogy utána tudjad konigurálni.
2019. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen azt tudom, hogy a digi egy szolgáltató, ennyire hülye azért nem vagyok. Valóban a kérdés megfogalmazása nem volt jó.
2019. aug. 29. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig ad a digi routert, nekünk se adtak, sajátot használunk.
2019. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!