Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Night fall rp szerver teszt...

Night fall rp szerver teszt válaszok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A night fall rp szerverre szeretnék felcsatlakozni, csak ahhoz egy 45 kérdésből álló tesztet ki kell tölteni. Már kétszer próbáltam, de mind a kétszer csak pár százalékon múlt az egész. Szóval ha valaki letudná írni nekem a teszt összes válaszát, azt NAGYON megköszönném!

2019. szept. 2. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem megy, akkor miért nem olvasol utána a dolgoknak?
2019. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az rp-vel kapcsolatos dolgok mennek, de sok olyan kérdés van, ami nincs leírva sehol. Még az interneten sem találom..
2019. szept. 2. 15:29
 3/21 yuuki00 válasza:
Én is így vagyok.. Mindet elolvatsam vagy 5x, a sima kérdések mennek is hibátlanul (pl mi az MG a rol play stb..) de az rp szitukra is próbálok logikusan válaszolni.. De 80% csak 😂😂
2019. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
milyen kérdések nem mennek?
2019. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
08:03 asnak válasz. Ugyanazok mint Yuuki00-nak. Az rp szituációs kérdések nagyrészt.
2019. szept. 3. 14:42
 6/21 anonim ***** válasza:

és ott ki kell fejtened, vagy a lehetőségek közül választani?

a lehetőséges tök könnyű, a kifejtés sem nehéz, csak megfelelően kell fogalmazni

2019. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3 vagy 4 közül kell kiválasztani. De a gond az, hogy összesen 3 szor próbálhatod meg a tesztet, és 24 óránként próbálhatod újra.
2019. szept. 3. 15:16
 8/21 anonim ***** válasza:

nekem anno 10+ éve saját RP szeróm volt

elég sokat RP-ztem, nem gondolom, hogy egy sima RP szituáció teszt kifoghat azon aki elég tapasztalt RP-s


de majd meglátom, lehet a saját játékba én is bevezetem előszűrőnek :D igaz nálam teljesen más koncepció lesz már, mint anno

2019. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 yuuki00 válasza:

kár hogy nem írja ki melyik a rossz.. mert most pl van olyan kérdés h


Ha éppen egy admin húz oda DC-n megkérdezni/megbeszélni valamit. Mit teszel?

1: Jelzi a többieknek hogy egy adminnal beszél és türelmesek legyenek

2: Visszalép a DC szobámba mert éppen RP közepén van

3: Ha éppen RP közepén van jelzi az adminnak, és jelzi a játékon belül is, hogy egy admin akar magával beszélni.


ez nem rp szitu de itt az 1-es meg a 3-as válasz is logikus... de nem tudod melyik mert nem jelzi hogy melyik kérdéseim voltak a rosszak x'DD

2019. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Elég tapasztalatlanok és átgondolatlanok ezek a kérdések. Egyszer tegez aztán magáz?

Nagyon kapkodva és figyelmetlenül írhatták ezeket a kérdéseket.


Én amit tennék: megkérdezném az admintól, hogy mennyire fontos ez a dolog, mert épp RP közepén vagyok, a játékban OOC jelezném a többiek felé, hogy egy admin áthúzott DC-n várjanak


viszont tételezzük fel, hogy az adminok nem szakítanák meg az RP-t felesleges dolgok miatt, így valószínűleg az első lesz a helyes válasz, de erre már csak a szabályzat tudja megmondani a választ (ha nincs ilyen írásba foglalva, akkor meg alapból hülyeség ez a teszt, mert tapasztalatra alapozva több olyan válasz van ami megállhatja a helyét az adott szituációkban)


ha RP-zel nem állsz meg az RP határain, keretein belül, hisz az OOC is létező világ és párhuzamosan a kettőben jelen vagy, tehát az RP szituációt OOC dolgok miatt meg lehet szakítani, esetleg "semmissé tenni", ha például cheater vagy szabálysértés történik

2019. szept. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!