Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amiatt lehet lefagyós/lassabb...

Amiatt lehet lefagyós/lassabb a youtubeom, mert valamit átálligattam, videók alapján, hogy egy játék jobban fusson?

Figyelt kérdés
Azóta tapasztalom, hogy nagyon lassú, előtte nem ilyen volt, lefagy a youtube, illetve kb használhatatlan. Milyen beállítás miatt lehet ez ?

2019. szept. 4. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismét egy újabb találós kérdés, majd a telepaták válaszolnak.
2019. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy aki ért hozzá, azért írtam ebbe a kategóriába.
2019. szept. 4. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ért hozzá sem tud válaszolni, mert semmi konkrét információt nem adtál meg. A telepatás beszólás arra vonatkozik, hogy senki nem tudja kitalálni, mi volt az a "valamit átállítottam". Írd le, hogy mit állítottál át, akkor fogja a 'szakértő' látni, hogy hol a gond.
2019. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak azt hittem lesz aki nagyon benne van és ért ezekhez is vagy nem tudom. Igazából én sem tudom már, hogy mit XD Valami takarékossági módot tettem fullra, meg a játékon állítottam, hogy high performance vagy ilyesmi, illetve szerintem valamit állítottam a prioritásoknál stb, gondolom ott lesz valami baj akkor, csak nem emlékszem azt hol állítottam már... :(
2019. szept. 4. 15:06
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Nos: ha mindenféle videók alapján belebuheráltál olyasmibe, amiről azt sem tudod, micsoda és ezután kezdődtek a problémák, akkor igen; erősen valószínűsíthető, hogy van némi összefüggés a kettő között...
2019. szept. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!