Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyanús tevékenység miatt...

Gyanús tevékenység miatt zárolták a fb fiókomat, meddig tart a zárolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az alábbi problémával kapcsolatosan kérem segítségeteket:

Hetek óta használtam egy új fb fiókot, ahol tegnap bejelöltem kb. 13 ismerőst, akik vissza is igazoltak és nem volt semmi gond. Ma, ahogy felkeltem, és ide jöttem a géphez, az az üzenet fogadott belépésnél a fb-on, hogy gyanús tevékenységet észleltünk a fiókjában, és kért tőlem egy képet, amivel igazolhatom magam.

Fel is töltöttem, és az az üzenet jött, hogy majd értesítést kapok az ellenőrzés után, viszont addig zárolva van a fiók.


Mi történhetett? Semmi gyanús tevékenységet nem végeztem benne, rendeltetés szerűen használtam teljesen.


Valamint ilyen esetben meddig tarthat a fiók zárolás?

Köszönök minden hozzáértő választ!



2019. szept. 7. 15:29
 1/2 anonim válasza:
92%
Én is így jártam a múltkor, és miután feltöltöttem a képeket, 4 nap múlva beléphettem. Nem tudom, hogy milyet képet töltöttél fel, a neved látható-e rajta. Én olyan tagsági igazolványt töltöttem fel ahol csak a nevem látható, semmi más adat.
2019. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, azóta már sikerült!
2019. szept. 9. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!