Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szüntethetem meg egy...

Hogyan szüntethetem meg egy gmail levelezőmet? A Google fiókot nem, csak a levelezőt?

Figyelt kérdés
Ugyanazon a számítógépen van az én freemail-os levelezőm, a barátnőm gmailje, és nemrég csináltak nekem egy gmail levelezőt, mert a freemail elég sokszor "szünetelt", de az lett, hogy rákattintok a barátnőm gmailjére, és nem az övé, hanem az enyém jelenik meg rajta. Az övé eltünt, levelekkel, mindennel. Az én gmailemen nincsenek is lvelek, azt megszüntetném, és azt remélem, hogy akkor már nem lesz, ami bezavarjon a barátnőm gmailjébe. De hogyan tudnám az enyémet törölni?

2019. szept. 10. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen ki kell jelentkezned az adott gépen a fiókból. Ha volt automatikus mentés a belépésre és jelszóra, azt törölni kell.
2019. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!