Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10 Home (eredeti)...

Windows 10 Home (eredeti) alatt miért nem tudok sokszor csatlakozni a wifi hálózathoz?

Figyelt kérdés
Telefonokon tökéletesen működik, de gépen állandó jelleggel megszűnik a net. Van 3 lehetőség wifi csatlakozásra és egyikre sem enged fel sokszor. Eddig jól működött, de most valami miatt nem akar menni. A gépre semmi féle program nincsen feltelepitve, minden ugyanugy van beállítva mint eddig.
2019. szept. 14. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hozta az egyik legutóbbi frissítés csomag...

Össze kavarta a WiFi kapcsolatot, már többen is panaszkodtak.

Úgy néz ki kanóc, vagy újra telepíted egy régebbi Win 10 -el és letiltod a frissítéseket.

Ellőtte azért próbáld meg te is a WiFi driver teljes eltávolítása, és gyártó oldaláról az adott típushoz valót letölteni, telepíteni. és a WiFi drivernél kikapcsolni, hogy a Windows frissíthesse, lecserélhesse sajátjára.

2019. szept. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1809 es eredeti win 10 home verziom van. Este ujra rakom az egeszet. Melyik az a frissites amit nem szabad engedelyezni? Sajnos ebben nagyon tapasztalatlan vagyok. Egyaltelan erdemes a win 10 home frissiteseket feltelepiteni?
2019. szept. 15. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt a fő ok, amiért áttértem Linux Mint-re. Céges laptopomon is folyton dobálja a netet a 10-es igaz néha maga a router a ludas. Illetve a saját gépemen is szenvedtem vele, mert gyakorlatilag minden 5-10 újratöltésre jött csak be egy oldal.
2019. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyaltelán érdemes frissítéseket telepíteni windows updattel, vagy csak simán húzzam újra a win 10-et és ne frissítsem?
2019. szept. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!