Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen piszok drága az...

Miért ilyen piszok drága az internet a Telekomnál?

Figyelt kérdés

1 gigás net+107tv csatorna+32HD csatorna kerül 10200 ft-ba havonta 2 év hűséggel. Ugyan ez a csomag a Diginél 6200 ft...

A UPC-t nem tudtam megnézni.

De nálunk se Digi se UPC se semmi más nincsen, csak a Telekom érhető el. Ha én egy gb/s netet szeretnék (vagy akármilyen másikat) kénytelen vagyok Telekomnál előfizetni, mert csak ez van. De miért ilyen drága? Miért nem lehet annyi, mint a Diginél?



2019. szept. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"De nálunk se Digi se UPC se semmi más nincsen, csak a Telekom érhető el."


Ebből sem találod ki, hogy miért drága?

2019. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért mert nincs konkurencia, nincs verseny, adott területen monopol helyzetben van.

Nálunk pl. csak Tarr van, így 320M a legnagyobb nett csomag amit eltudok érni, és így is 3500 Ft -al többe kerül mint a tied.

2019. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De pont az lenne a logikus, hogy a Digi meg a UPC lenne drága, mert kevés helyen érhető el.
2019. szept. 16. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lenne logikus, semmi köze abból a szempontból.

Nalunk is pofatlan volt a Telekom konkurencia nélkül.

Volt is pofaraeses mikor az Upc olcsóbban sokkal többet kínált.

El is tűnt a falvakból a Telekom, városon is épp a régi ügyfelek maradtak.

2019. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak telekom van? Mindenhol szokott lenni valami helyi, bár azok kartelleznek a telekommal, szóval tökmindegy, hogy van-e, nem szóltam 😃
2019. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A DiGi előtt az UPC is pont olyan drága volt mint a Telekom / Invitel.

Aztán megjelent a DiGi a paneles internetével, ahol olcsón sok házat tudott bevonni, és így hirtelen rengeteg ügyfelet szerezni.

De pl. a DiGi kábelmodemes internete, pont ugyan olyan drága mint a többi szolgáltatónak, mert nincs konkurencia.

2019. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2019. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert a Telekom képes a régi Matávos telefonvonalon szolgáltatni, a Digi és a UPC pedig nem. Viszont ez sokba kerül, ezért ennyi.
2019. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Városban lakom, de csak Telekom van. Ezt én nem értem, hogy egy 15-16 ezer fős városban hogy nincsen digi vagy upc, csak telekom.

Találkoztam ezzel a Flip-el, az volna a legjobb, 4-5 ezer3rt ad netet meg tv-t. Jó, nem 1 gigásat, azt hiszem hogy 100 vagy 200 megásat, de nekem az is elég. (Az 1 gigásat csak példának hoztam fel, összehasonlítás képpen)

Ennyire szemét lenne a Telekom, hogy kihasználja, hogy nincsen konkurencia, és akkor az egekbe áraz?

2019. szept. 16. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk (falu a Dunakanyarban)nincs mindenhol Telekom, UPC is csak a hegyen van, Digi nincsen. De ahol van Telekom, ott optikai kábelen jön. Van 32 adós IPTV, kábeles net, wifi és vezetékes telefon. Ez így 7100 ft. És abszolút jól működik. Digi állítólag majd jön, tőlünk a negyedik háztól felfelé semmi nincs.
2019. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!