Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom, mit mutat nekem...

Honnan tudom, mit mutat nekem a MESSENGER ha letiltanak vagy ha az üzenetek figyelmen hagyását nyomták rám? Csak messengeren van meg, facen nem.

Figyelt kérdés
Az nem igaz, hogy azt írja ki nekem, hogy erre az üzenetre nem tudok válaszolni. Kipróbáltuk ismerősömmel, letíltott az üzenetem elment, tudtam neki írni, csak kézbesíteni nem tudta!!

2019. szept. 17. 08:09
 1/4 anonim válasza:
100%

"az üzenetem elment, tudtam neki írni, csak kézbesíteni nem tudta"


Ennyi. Nem kapsz értesítést, vagy valami. Ha etiltja az üzenetküldést, vagy kikapcsolja, vagy nem is tudom mi a hivatalos megnevezés, inaktívvá válik az üzenetküldő gomb és egyáltalán nem tudsz neki írni. Ha figyelmen kívül hagyja, sosem kap róla értesítést, és te csak azt látod, hogy nem olvasta az üzenetet. De külön értesítést nem kapsz, hogy most x y ignorál téged.

2019. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vagy én vagy te nem érted..

Letiltottak. Nem volt innaktív az üzenet küldő gomb, az üzenetet elntudtam küldeni. Üres kör pipával mutatott nekem.

2019. szept. 17. 09:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyan azt mutatja letíltásnál mint üzenet figyelemben hagyásánál. Mind a két folyamatnál tudok küldeni üzenetet,üres kör pipával van.
2019. szept. 17. 09:44
 4/4 Laylah ***** válasza:
57%

Üres kör pipával = üzenet elküldve, a fogadó nem kapta meg.

Teli kör pipával = üzenet elküldve, a fogadó megkapta.

2019. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!