Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet bízni egy olyan...

Meg lehet bízni egy olyan videóban ahol le van tiltva a kommentszekció?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet ennyire feketén-fehéren megítélni a dolgot. Más oka is lehet a tiltásnak azon felül, hogy a feltöltő inkompetens vagy fals információkat közöl, és nem akarja hogy valaki rávilágítson ezekre.
2019. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudni kéne hogy milyen tartalmú videóról van szó...
2019. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Tapasztalatom szerint nem. Ahol le van tiltva a kommentezés, az a videó többnyire vegytiszta hazugság.
2019. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem semmilyen videóban nem lehet feltétel nélkül megbízni.
2019. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem lehet - a kommentszekció letiltása gyakorlatilag 100%-os cenzúra

hacsak nem táncoló cicákról szóló a videó, többnyire azért tiltják le, nehogy kiderüljön hogy a videónak a fele sem igaz

lehet engem is lepontozni a húgyagyú pronyóknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2021. jan. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: A YouTube automatikusan letiltja az összes olyan fiók videóinak kommentálását, ahol 18 éven aluli a csatorna tulajdonosa. Válogatás nélkül, legyen az akár csak egy zenei előadó. Múltkor valakinek a számát lejátszási listára akartam tenni, de azt sem lehetett, mert 18 éven aluli volt akkor. A kommentelés szintén le volt tiltva, és nem a tulajdonos döntött így.
2021. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyilván nem az ilyen videókra kell gondolni, hanem ahol nem 18 éven aluli a csatorna tulajdonosa, ilyenből is van rengeteg, pl. a politikai vitákról szóló videók, cseppet érdekes hogy pont ehhez nem lehet kommentelni

persze a farokcsavaró cicás videók valamiért sosincsenek cenzúrázva...

2021. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!