Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik akkor, ha van egy...

Mi történik akkor, ha van egy inzernet+tv előfizetésem, de elköltözöm egy olyan helyre, ahol nem érhető el a szolgáltatás?

Figyelt kérdés

2019. szept. 20. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Felbontják a szerződést
2019. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
... és a hűségszerződésed van akkor fizeted a kötbért...
2019. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz az ottmaradt előfizetést az ottmaradt lakókra hagyni! Akár szomszéd szintjén...

El tudod passzolni olcsóbban, a szomszédoknak, vagy ismerősnek, az még mindig jobb, mint a semmi.

2019. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es! Nem bontják fel!

Miért tennének ilyet?

Eladtak egy szolgáltatást, és te fizetsz érte, vagyis tartozol. Miért bontanák ezt fel?

A szerződés felbontását, vagy módosítását a megrendelőnek kell kezdeményezni, mert nála állt be a feltételek megváltozása.

Célszerű kezdeményezni a szolgáltatás költöztetését az új címre. Arról a megrendelő már nem tehet, hogy a szolgáltatás ott nem elérhető, vagy változik a feltétel.

Hátha normálisan áll hozzá a szolgáltató!


Ezért érdemes költöztethető szolgáltatót választani!

Még a tanyán is csak módosítani kell, legfeljebb nem kábelen nyom, hanem tányéron, de akkor is van.

2019. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Arról a megrendelő már nem tehet, hogy a szolgáltatás ott nem elérhető, vagy változik a feltétel.


Hátha normálisan áll hozzá a szolgáltató"


És a szolgáltató hol tehet arról hogy szolgáltatási körzeten kívűl költözik a fószer?? ennyiből simán bekamuzom hogy elköltöztem aztán felrúgom a hűségszerződést mert találtam egy olcsóbbat. Aha..


Ha az új helyen nincs ott a szolgáltató akkor a megrendelő fizet... legtöbbször.

2019. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"És a szolgáltató hol tehet arról hogy szolgáltatási körzeten kívül költözik a fószer??"


Ott, hogy Ő a

"gagyimütyür hasznot húzok belőled duplán Kft Bt."

Megveszi a fő szolgáltatótól, aztán drágábbért eladja neked.

Ahelyett, hogy a fő szolgáltató egyből neked adná olcsóbban és egy ingyenélővel kevesebbet kéne eltartani.

A kérdező nem megy el magyarországról, csak odébb költözik.


Ez olyan, mintha külföldre akarnál költözni, de a pénzedet a tökömlöki takarékszövetkezetre bíznád.

Egy ilyen helyi szolgáltató vagy takarja le az országot, vagy legyen toleráns az előfizetőivel!

Vagy menjen el traktorosnak... vagy amihez ért.

2019. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os! ÁSZF-ről meg szerződésről hallottál már. Tudod az az a bigyó amiben le van írva hogy mi van költözés esetén. A szolgáltató sem hülye hogy ne írja bele, hogy ha "rossz" helyre költözöl akkor bukta van. Na ezt írja alá a szerződő mondván hogy megértette meg egyet ért vele. Költözés esetén persze lehet vonyítani csak nem érdemes. Előtte kell GONDOLKODNI és nem szapulni a szolgáltatót mert annak sok értelme nincs. Érthető???
2019. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne értemezz, nem vagy te a south parkból a meleg tanár!

Nem azt írtam, hogy mit jelent egy szerződés, vagy mire jó.

Nem állt szándékomban megkérdőjelezni a szolgáltató önnön nagyszerűségének kulcsát, a szerződést, mely védi a szolgáltatót a szerencsétlen körülmények közé jutott felhasználótól.

Próbálj értő olvasást produkálni!


Annyit írtam, hogy olyan szolgáltatót kell máskor keresni, aki nem egy Gyikfing Bt, hanem országos lefedettségű, így nem lép fel ilyen probléma, lévén viszi magával a szolgáltatást, más helyszínre.

Továbbá minősítettem a szántóvető ominózus családi lenyúlós Bt. tevékenységi körét, és megemlítettem, ha már ilyen hadilábon álló szolgáltatásról van szó, az lenne a minimum, hogy toleránsabban áll hozzá, mint a nagyobb szolgáltatók.


Láttam én már Híres Étterem melletti kifőzdét is ahol dominált az akkor fizess, ha ízlett az étel opciót!


Nem kell mindig a vaskalapos törvény, jog, és a szerződések ölelése!

Lehetne az ember toleránsabb más embertársaival.

Ezt az opciót feszegettem. Persze érintettek nem értik, mert nem akarják.

2019. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Annyit írtam, hogy olyan szolgáltatót kell máskor keresni, aki nem egy Gyikfing Bt, hanem országos lefedettségű, így nem lép fel ilyen probléma, lévén viszi magával a szolgáltatást, más helyszínre." - írod te.


" Költözés esetén persze lehet vonyítani csak nem érdemes. Előtte kell GONDOLKODNI és nem szapulni a szolgáltatót mert annak sok értelme nincs" - írom én.


Mintha ugyanazt írtuk volna, nem? Ha már szerződött utána nincs mit ugrálni. Előre kell gondolkozni. Ez után furcsa hogy " értő olvasást" emlegetsz, holott neked sem megy.


"Lehetne az ember toleránsabb más embertársaival."


Itt egy cégről van szó nem embertársról. Cég ritkán toleráns emberekkel ezt tudomásul kell venni...

2019. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te csak arról írsz, mit nem lehet utólag, és jaj szegény szolgáltató akit szidunk.

Én arról is, hogy milyen jó volna, ha ez nem így volna, hanem normálisabban állnának hozzá.

A szegényke szolgáltató meg zárjon be, és mint azt említettem, menjenek kapálni! Termesszenek zöldséget, foghagymát, arra úgyis lenne kereslet olcsóbban.

2019. okt. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!