Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri lemondani a kábeltévé-e...

Megéri lemondani a kábeltévé-előfizetést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, halottam az ismerőseim közül hogy hamarosan a netflix, Disney+ streamingek illetve a sport események miatt véget ér a kábel tévéknek, tényleg jobb inkább lemondani a kábeltévé-előfizetést? mert még azt halottam hogy a Magyarországi fizetések nem igen engedik meg hogy streaming előfizetést tartsák fent, így mi lesz azokkal az emberekkel pl idősek és anyagi hátrányban családokkal ha vége lesz a kábel tv-nek?

2019. szept. 23. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem igen, jobb lenne lemondani, mert a jövő a sportközvetítések kapcsán is a streaming lesz szerintem, szóval a hagyományos tévézésnek szerintem már csak pár éve van hátra.
2019. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vége a kábeltévének. A kábeltévé árából 1, max 2 streamingre tudsz előfizetni, de az nem ad annyi tartalmat, mint a kábeltévé.
2019. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondták a könyvekre és a nyomtatott sajtóra is, aztán mégsem történt meg.


Nem életszerű, hogy az eddigi 3-5000-es előfizetésemet lecseréljem 3x5000-re, nem csak Magyarországon, az amerikai sem ennyire ellensége magának, ezt majd a streaming szolgáltatók is látni fogják.


A streaming nagyon jó, nekem is van egy állandó, és 1-2 időszakos előfizetésem (pl. 1-1 sportesemény ideje alatt van, utána nincs, van egy exkluzív sorozat, addig van előfizetés, ameddig meg nem néztem stb., de nem tartom fenn egész évben, így élhető).

2019. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj a streaminggel, hogy ha több dolog érdekel, akkor több helyre is elő kell fizetni, Disney+, Netflix, HBO GO, Amazon Prime stb.
2019. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostanában lesz vége. Egyébként meg sokkal rosszabbul jársz, ha csak ilyesfajta előfizetéses tartalomra támaszkodsz. Ahhoz, hogy bármit megnézhess, kell 4-5 előfizetés, ráadásul magyarul nem sok helyen kapsz tartalmat, ami sokaknak kizáró tényező.
2019. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
5# Ne légy ennyire biztos: [link]
2019. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na meg ugye kellene hozzá gyors, stabil internet is, hogy élvezhető legyen és sok helyen még nincs ilyen.
2019. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg bizony, vége lesz a kábel tv-nek, akkor végre aranykor köszönt a magyar streamingre. Azt hiszem sok százezren várnak erre az új szórakoztató időszakra. 😍😉
2019. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha rajtunk múlna, valamennyi Netflix műsor már most választható magyar szinkronnal és felirattal rendelkezne. Viszont még nem mi döntünk! Egyelőre csak azt tudjuk biztosan, hogy végre Magyarország is felkerül a nagy streaming térképre 🤐❗❗❗

➡️ Magyar nyelvű streaming csatornák!

➡️ Magyar alkotók kiváló műsorai!

➡️ Magyar exkluzív cikkek a Műsoron jóvoltából!

➡️ Magyar válaszok a felmerülő kérdésekre!

A streaming korlátlan szórakozása tehát néhány hét múlva új fokozatra kapcsol. Izgulni??? Hát persze, hogy izgulunk, már alig bírjuk türelemmel... 😍

2019. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Nálam már 2 éve nincs kábeltévé.

Filmek, sorozatok torrentről jönnek le, ismeretterjesztők fent vannak a Tecsőn, híradót meg nem nézek, inkább valami hírportál.

Más meg nincs a TV-ben, csak reklám.

2019. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!