Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha telefonon aktív a mobilnet...

Ha telefonon aktív a mobilnet akkor mindig elérhetőnek fog mutatni messengeren? Ott lesz a zöld pötty a nevem mellett, vagy csak akkor ha facebookozok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 26. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Alap esetben ha netkapcsolat közelében vagy, akkor "Elérhető" lesz az állapotod és mindenki így fogja látni. Ha kikapcsoltad a Messengerben az "Elérhető állapot megjelenítése" opciót, akkor nem leszel elérhető még netkapcsolat mellett sem. Ha Facebook-on mindig be vagy lépve és ugyanezen opció szintúgy nincs kikapcsolva, akkor elérhetőnek fog mutatni. Ha kikapcsolod Facebook appon belül, vagy kilépsz a Facebook appban a fiókból, akkor "Nem elérhető" lesz az állapotod.
2019. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja, úgy működik papíron. A valóságban meg mindenkinél más. Elég sz*r az app, nem feltétlen érdekli, ha láthatatlanba tetted magad. A netet meg néha eldobja magától.
2019. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emberek... attól, hogy be van kapcsolva a net, még nem feltétlen jelez téged elérhetőnek. Ahhoz nyitva is kell legyen a Messenger. Na most, Androidon nem tudom hogy megy, ott lehet, ha csak a háttérben fut a Messenger és van net, már akkor elérhetőnek jelez, de lehet a képernyő lezárásával már nem. Én Windows phone-on csak akkor vagyok elérhető (ugye arra már nincs Messenger...), ha a böngészőbe beírom a facebook-ot, és úgy hagyom megnyitva, előtérben és a képernyőt nem zárom le. Ekkor állandóan elérhető vagyok. Ha a képernyőt lezárom, már nem.
2019. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Minden rendszeren/telefonon és még app verzión is másként viselkedik, ez a helyzet. Ezért is jó lenne, ha az emberek lekattannának erről, hogy ott sasolják a másikat és kombinálnak mindent ebből.
2019. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!