Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebook-on küldök...

Ha a Facebook-on küldök valakinek üzenetet, akivel még sosem váltottam üzenetet, ő kap erről e-mail-en értesítést?

Figyelt kérdés

És ezt az üzenetet jelzi neki a Fb az üzenetek ikonnál megjelenő kis piros számmal? Vagy ez csak az Engedélykérések-nél jelenik meg, tehát nehezen észrevehető?

(Nem nagyon használok Fb-ot. Bocs, ha alap.)



#Facebook #net #üzenetküldés először
2019. szept. 27. 19:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez 3 kérdés volt.
2019. szept. 27. 19:55
 2/12 anonim válasza:

Emailen nem kap értesítést

Ha ismerősök vaagytok megjelenik neki rendes chatfejben üzenetként, ahogy írtad kis piros számmal , ha pedig nem vagytok ismerősök , vagy ha csak követed és ő viszont nem , akkor engedélykérésekben jelenik meg az üzeneted . Amit jelentősen nehezebb észrevenni.

Ha azt akarod hogy rendes üziben kapja meg az üzenetedet , akkor jelöld be , várd meg míg visszaigazol , és írhatsz neki :)

2019. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk ismerősök és nem követem. Az üzenetet már elküldtem.

Ekkor is az engedélykéréseknél láthatja, ha észreveszi?

(Egyébként úgy van nekem beállítva, hogy engem ne lehessen ismerősnek jelölni.)

2019. szept. 27. 20:15
 4/12 anonim válasza:

Igen , csak az engedélykérésnél fog megjelenni , ha észreveszi szerencséd .még hozzá a" kéretlen tartalom fül" alatt fogsz megjelenni neki mert se nem jelölted se nem követed.

De én is havonta nézem meg az engedélykéréseimet , és akkor látom hogy egy csomóan rám irogattak. De engem nem szokott érdekelni ,mégpedig azért mert vagy nem jelöltem vissza nyilván nyomós okból , vagy csak követ vagy még azt sem és full idegen .az olyan meg mi a jó eget akar? Kérdezem magamtól.. sóval igen . Szerintem sok lány így áll ezekhez a dolgokhoz . Azért beszélgetbi is csak a normálisabbjával , vagy azzal kell aki neked szimpatikus , nem az egész facebokkal.

2019. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Így nehezen fog észre venni egyébként . Vagy egyáltalán nem is fog foglalkozni veled , mert ugye lesz két ikon amit a megnyitott beszélgetésben majd látni fog a te nevednél: , "üzenet"( ha rámegy visszaír akkor te is írhatsz) vagy " nem vagyok kiváncsi xy üzeneteire" ( ha pedig erre megy rá akkor nem tudsz majd többet írni neki)
2019. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tehát az Engedélykéréseken belül létezik egy kéretlen tartalom fül, ezt nem tudtam. Gondolom, csak akkor kattint olyan gombra, hogy: Nem fogadok tőle több üzenetet, ha már elolvasta, amit küldtem.


Ha most jelölném ismreősnek, annak lenne értelme? Az nem baj, hogy nem tud visszajelölni, csak észrevegye és elolvassa, amit írtam.

2019. szept. 28. 20:52
 7/12 A kérdező kommentje:

(vagy ilyenkor vissza tud jelölni a beállításom ellenére?

Az sem baj, ha újra el kell küldenem a levelet.)

2019. szept. 28. 20:57
 8/12 anonim válasza:
Szerintem visszatud igazolni ha akar! És igen érdemes újra ráirni ! én meg azt nem tudtam hogy ilyen létezik hogy úgy beállíthatom magam hogy ne jelöljön full senki ismerősnek :D olyat hallottam már hogy 5000 ismerős után már nem lehet új ismerőst felvenni . DE én sem tudhatok mindent :D
2019. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az engedélykéréses üzenetet is kijelzi. Megjelenik a lista és a történetek közt, hogy van ott üzenetem. PC-n és vastagon van szedve ott a szám, ha oda megy, nem lehetetlen meglátni, ha nem akarod...
2019. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jav.: csak, ha nem akarod
2019. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!