Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes fake IP-cím online?

Ingyenes fake IP-cím online?

Figyelt kérdés

Van esetleg olyan program vagy weboldal amit használva más IP-címen lehet nézelődni a neten?


Amerikában lakom, de magyar IP-címre lenne szükségem.



2019. okt. 5. 13:54
 1/6 anonim válasza:
53%

bármelyik vpn trial megteszi


vagy a hola vpn teljesen ingyenes

2019. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj VPN-t olyat ahol van magyar IP kiosztás pl thorguard vagy PrivateVPN ezeknél tudom h van, viszont fizetős havonta 3-5 $ kb. Ami ingyenes és jó de van fizetős része is az a windscribe ha jól tudom nekik is van magyar kiosztás
2019. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha van Magyarországon géped (akár szerver, akár asztali), tegyél fel rá egy OpenVPN szervert, a tiedre meg egy klienst, így azon keresztül netezhetsz. Teljesen ingyenes, csak mennie kell a magyar gépnek, meg a magyar net előfizetést duplán terheli, mert ugye letölti amit kérsz, majd továbbküldi neked, így annak elég gyorsnak kell lennie.
2019. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hola VPN-t semmilyen körülmények között nem ajánlom. Kártékony, valamint peer-eket használ nem úgy mint egy normális vpn szolgáltató ahol saját szerverek vannak. Olvass utána ha kétségeid lennének.
2019. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A holaVPN-t most kipróbáltam, de valamiért furán működött:


Amikor pl Facebook-ra jelentkeztem be, jelezte, hogy Budapestről jelentkezek be ami szokatlan neki. Viszont az FB-s oldalak közül az itteni alverziókat dobja fel, nem az otthonit. :/

2019. okt. 5. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ingyenes VPN szart se ér, ráadásul biztonságosnak sem mondanám amellett hogy lassú mint a csiga.
2019. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!