Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren amikor a barátnőm...

Messengeren amikor a barátnőm elérhető, akkor miért mindig legelőre dobja az elérhetőknél?

Figyelt kérdés

Még ha nem is vele beszélek utoljára akkor is mindig őt dobja be elsőnek. És facen is ha belájkol valamit nekem akkor mondjuk 100ból akkor is az ő nevét írja és utána hogy további 99 ember.. és ez minden képnél van így. Nem csak az én képeimet lájkolja hanem pl másét ott is ugyanúgy az ő nevét írja és utána a további x embert..


Összefoglalva pl:


Almás Pite és további 27 ember kedveli.


Azért mert ki van rakva a kapcsi? Vagy miért? Nézegeti a profilomat?


És még egy kérdés amit nem tisztán értek: messengeren ha kikapcsolom az elérhető állapotot, és használom a telefont pl böngészek, akkor is zölden fog mutatni a messenger? Mert nem nagyon értem amit írtak róla a súgó-ban. Vagy egyáltalán nem írja ki, hogy elérhető vagyok?


2019. okt. 5. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolati státuszotok is van, ne csodálkozz. :) A fb meg mindent tud rólad amúgy is.

Ha az elérhető állapotot kikapcsolod (mindenhol), akkor nem fog mutatni.

2019. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2019. okt. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!